A 20. század eleji régészekben fel sem merült, hogy a nőket azért temethettek el királyhoz méltó módon, mert ők voltak az uralkodók. Biztos tévednek a több ezer éves pecsétek vagy valami furcsa módon eltűntek a férjeknek (mert lenniük kellett) a maradványai, akik az igazi királyok voltak – feltételezték.
Kissé skizofrén állapot, amikor az ovulációs teszt és a hőmérő határozza meg, mikor induljon a „menet“, vagy ha az újdonsült anya a nap végén már kikészül minden érintéstől, de közben életben tartaná az intimitást. Hogyan lehet áthidalni ezeket a nehéz időszakokat? Szexpozitív podcastünk, a Most jó! új adása épp ezt vesézi ki.
Olvasói írás az anyai bűntudatról, miután nehezen sikerült teherbe esni. Hogyan küzdenek meg ezzel az anyák, miközben a társadalom értetlenkedik?
Iránban halálbüntetés is kiszabható, Egyiptom „kicsapongás” címszó alatt csap le az azonos nemű kapcsolatokra.
Rózsa Dávid főigazgató „és az őt körülvevő klikk” a dokumentum szerint „hozzáértés hiányában kerül minden felelősséget, képességeik, tudásuk híján a könyvtár súlyosan lemaradt nemcsak a világ, de a magyar élvonaltól is”.
Visszér nyáron: hogyan vedd észre? Milyen praktikákkal enyhíthetők a visszér tünetei, és mikor segít a kompressziós harisnya?
Amikor apa segít a grillezésben, anya járja a boltokat, elkészít, mosogat... és mindenki boldog. Vagy mégsem? Újraolvasó.
A korábban marginálisnak számító abortuszellenes irányzat egyre hangsúlyosabbá válik az amerikai republikánus pártban.
Tombol a hőség Európában. Ürge-Vorsatz Diána klímakutató azonban figyelmeztet: Magyarország középső része az elmúlt három évtizedben a kontinens egyik leggyorsabban melegedő térségévé vált.
A Miket nem beszélek az év az egyik leginspirálóbb dramedy-je lett, ami a Tourette-szindrómával élők helyzetén keresztül szembesít minket az elfogadás nehézségeivel.
190 óra őszinte beszélgetés és 60 millió megtekintés után véget ér az Elviszlek magammal, amely 10 éve indult útjára – statisztikák és érdekességek a WMN és D. Tóth Kriszta műsoráról.
Búcsú az Elviszlek magammal című műsortól.
Tíz év, 310 epizód, tízezer kilométer után az Elviszlek magammal című műsor befejeződik. Az utolsó, rendhagyó epizódban korábbi vendégek és olvasók kérdezik a műsorvezetőt, D. Tóth Krisztát. Moderátor: Fegyverneki Sanyi.
Kissé skizofrén állapot, amikor az ovulációs teszt és a hőmérő határozza meg, mikor induljon a „menet“, vagy ha az újdonsült anya a nap végén már kikészül minden érintéstől, de közben életben tartaná az intimitást. Hogyan lehet áthidalni ezeket a nehéz időszakokat? Szexpozitív podcastünk, a Most jó! új adása épp ezt vesézi ki.
Miért olyan nehéz családon belül beszélni a szexről? Miért iszonyodunk annak a gondolatától is, hogy a szüleink is szexuális lények? Szabó Anna Eszter állandó műsorvezető társa, Tóth Flóra mellett pszichológus édesanyját, Kazimir Ágnest hívta el beszélgetni a témáról.
A Most jó! szexpozitív kibeszélő új adásában Szabó Anna Eszter és Tóth Flóra szembenéznek a bennük rejlő MILF-faktorral, tisztába teszik, van-e olyan, amit egy bizonyos határvonalon túl már nem illik, és közben nem átallnak egy kicsit a szopásról is beszélni. Podcast.