Hollós Endre olyan, mint a Viszkis – azért népszerű, mert a magyarok vonzódnak a betyárromantikához, állítja Anger Zsolt, akit megpróbáltam becsülettel kifaggatni az Aranyélet folytatásáról is. Persze nemcsak erről beszélgettünk, hanem például a „közös” kaposvári évekről, amikor én gimnazistaként jártam a Csiky Gergely Színházba, ő pedig élete első színészi munkáiban apró szerepeket játszott. Angert nem véletlenül szereti tényleg majdnem mindenki; hihetetlenül nyílt és őszinte pali, aki megmondja úgy, ahogy van. Meglátjuk, hogy az utóbbi idők „celebes” műsorai mennyire árnyalják majd a róla kialakított képet. Ő mindenesetre nem aggódik (mondjuk, én sem), mert azt mondja: mindig is az volt, aki, és ez most sem változik. Elviszlek magammal: D. Tóth Kriszta és Anger Zsolt.
Megjegyzés: a beszélgetés azelőtt készült, hogy bejelentették: Anger Zsolt is részt vesz a Celeb vagyok, ments ki innen! című dzsungel-reality műsorban.
Nagyon erős értékrend szerint mond igent vagy nemet valamire Jakupcsek Gabriella, hiszen túl sokszor tapasztalta meg, milyen a megalkuvásokkal teli élet.
„Nem bánom már, hogy az élettől ezt a feladatot kaptam” – mondja mosolyogva az autóban, miután elmesélte elképesztő és kőkemény történetét. Kiss Péter Pál nyolcévesen került kerekesszékbe addigi, totálisan szabad falusi életéből. Újra kellett tanulnia élni és álmodni. Mára kétszeres paralimpiai, négyszeres világ- és négyszeres Európa-bajnok. Ismerjétek meg őt!
Anyukája révén szerb, apukája oldaláról magyar, ő viszont úgy érzi, a magyaroknak nem elég magyar, a szerbeknek nem elég szerb. Ismerős számára a kisebbségi léttel járó „nem vagy idevaló” érzése – nekem viszont az az érzésem, hogy éppen ez, a vérében hordozott sokféleség miatt izgalmas. Ember Márk színész az Elviszlekben.
Tavaly áprilisban elindította a saját YouTube-csatornáját a televíziózás legendás alakja, mert még mindig van fontos mondanivalója a világról. Most is csak ült D. Tóth Kriszta mellett… és mesélt.
Munkácsyt az 1800-as évek végétől nem múló csodálat övezi: zsenialitása semmit nem kopott, emellett pedig ő az egyik, aki valóra váltotta az évszázadok óta szájról szájra terjedő magyar népmesét. A tanyavilág asztalosinasából világszerte ünnepelt, Párizsban élő festőművész lett. Mégpedig olyan, aki haláláig büszkén viselte származását.
Hétfő óta hivatalosan is Donald Trump az Egyesült Államok elnöke – ő pedig a korábbinál jóval felkészültebben, és egy olyan csapattal a háta mögött vág neki második elnöki ciklusának, amely a törekvéseit és a választási tervét végig támogatta.
A düh nőként alapélményünk, de jól leplezzük, mert réges-rég megtanultuk mederben tartani, hogy aztán időnként mégis szakadjon a gát a legváratlanabb helyzetekben, és magunk se értsük, honnan jön ez a nagy víz, ez az áradás, ami visz magával mindent, azt is, amihez ragaszkodnánk.