• Élet
    • WMN Karcok
    • WMN Life
    • WMN Egszsg
    • WMN Szpsg
    • WMN Otthn
    • WMN KNYHA
    • WMN Szex
  • Kult
  • Zizi
    • WMN Zizi
    • WMN Play
  • Júzer
  • Ügy
    • WMN Ügy
    • WMN XL
  • VIM
  • Videó
    • Short
    • Long
    • Elviszlek magammal
    • KI VELE!
    • BREAKOUT ROOM
    • További videók
  • SzuperWMN
  • Creator
  • KI VELE!
Elviszlek magammal
WMN Hírlevél WMN Shop
  • Élet
  • Kult
  • Zizi
  • Júzer
  • Ügy
  • VIM
  • Videó
  • SzuperWMN
  • Creator
  • KI VELE!
  • WMN Karcok
  • WMN Life
  • WMN Egszsg
  • WMN Szpsg
  • WMN Otthn
  • WMN KNYHA
  • WMN Szex
  • WMN Zizi
  • WMN Play
  • WMN Ügy
  • WMN XL
  • Short
  • Long
  • Elviszlek magammal
  • KI VELE!
  • BREAKOUT ROOM
  • További videók
54072

Papp Timi, a világhírű Freelusion alapítója: Látom, hogy mennek félre emberek, mert nem kapták meg a szeretetet, figyelmet – Elviszlek magammal

Rovattámogatás

2020. december 2.

Itt az élő példa arra, hogy mi lehet egy gyerekből, akinek korán felismerik a tehetségét, majd gondozzák, felemelik, támogatják – és közben szeretik. Papp Timi hároméves kora óta táncol, és mára Somogy megyéből Hollywoodig jutott a Freelusion alapító-koreográfusaként. Táncot ötvöznek videomappinggel – hús-vér valóságot modern technológiával. A tehetség, a kemény munka és az alázat szerelméből pedig világhír született, Timi és csapata Hans Zimmerrel és Simon Cowell-lel dolgozott együtt, bejárták a világot Kínától Los Angelesig, és közben úgy vitték a hírét Magyarországnak, ahogy a legdrágább országimázskampány sem tudná megfizetni. Persze neki sem volt kockázat- és kudarcmentes az útja; például kilencévesen pici termete miatt nem vették föl a Balettintézetbe, és, ahogy ő fogalmaz, a bukás lehetősége azóta is minden pillanatban benne van. Most új kalandba kezdenek, méghozzá itthon. Erről is beszélgettünk, és persze a nagy kaposvári bulikról – igen, megint Kaposvár… mit csináljak, hát büszke vagyok a földimre! –, Bravo magazinról, Music TV-ről és a nagyon flörtölős Justin Timberlake-ről. Elviszlek magammal: Papp Timi táncos-koreográfus, a Freelusion Dance Company alapítója.

D. Tóth Kriszta tánc Elviszlek magammal Papp Timi Freelusion videomapping

További cikkeink

  • Bereczki Szilvia: „Ott van az otthonod, ahol a kutyád”
  • Mennyire emlékszel a Született feleségekre? – WMN-kvíz
  • „Igen, sokat dolgoztunk, és igen, elváltam" – Interjú Szlavicsek Judittal és Doszpot Péterrel
  • Azt hiszed, szabad vagy, de mindent tudnak rólad
  • Mit is jelent, hogy a tészta al dente?
Ne maradj le a jó életről!
Iratkozz fel a WMN hírlevelére!
WMN.hu nyitóoldalUgrás a WMN.hu nyitóoldalára
LIKE 0 Like
DISLIKE 0 Dislike
61 Megosztás
Ajánlom másnak is:
Szólj hozzá a Facebook-on!Szólj hozzá a Facebook-on!

Neked ajánljuk

Szentesi Éva: Egy csoda, hogy még itt vagyok

Elviszlek magammal – 2025. április 9. – DTK

Szentesi Éva az elmúlt évben harmadszor győzte le a rákot. Ő maga is búcsúzott már az élettől, de aztán mégis maradt. Az Elviszlek magammal búcsúévadának első epizódjában arról mesél, hogy mi változott, mit tanult és mit kezd azzal a csodával, amit az életének hívnak.

0 like / 0 dislike 26 megosztás

Steigervald Krisztián: „Tavaly mondtam ki először, hogy boldog ember vagyok”

Elviszlek magammal – 2025. április 16. – DTK

Steigervald Krisztián a generációkutatás rocksztárja, elképesztő sikerszériát fut az elmúlt években. Mint az ország elsőszámú szakembere a témában azt mondja: valójában generációkba csomagolt önismeretet oktat, ami szerinte a XXI. század legfontosabb képessége. Most magáról is mesél – sokkal többet, mint szokott.

0 like / 0 dislike 55 megosztás

Ábel Anita: „Elkezdtem szeretni magamat és a testemet”

Elviszlek magammal – 2025. április 23. – DTK

Ábel Anita az elmúlt tíz évben alaposan újrarajzolta magát; most békésebb, mint valaha. Saját bevallása szerint köszönhető ez a korának, a nagy életeseményeinek és nem utolsó sorban: a jógának. Jó, hogy itt van az Elviszlek búcsúévadában.

0 like / 0 dislike 35 megosztás

Kapás Boglárka: „El kellett döntenem, hogy felkészülök az olimpiára vagy gyászolok”

Elviszlek magammal – 2025. május 7. – DTK

Úszóiskolát nyit vagy kávézót, esetleg sportpszichológusként épít civil karriert. Kapás Boglárka olimpiai bronzérmes úszó ötévesen ment le először az uszodába, és negyed évszázados sportolói pályától köszönt el tavaly decemberben a budapesti rövidpályás vb-n. Most megadja magának az időt a gondolkodásra és a gyászra.

0 like / 0 dislike 16 megosztás

Papp Tímea: Önmagam nemszeretése egy halálos betegséghez vezetett

WMN Life – 2024. február 4. – WMN

Abban a pillanatban, ahogy elkezded magadat szeretni, az életed megváltozik. Lesznek emberek, akik elmaradnak mellőled, de akinek maradnia kell, hálásan változik veled együtt. Ehhez a lépéshez Papp Timi táncos-koreográfus egy rákdiagnózison és a mellrákból való gyógyuláson keresztül jutott el.

0 like / 0 dislike 57 megosztás

„A rákdiagnózis átránt egy másik valóságba” – interjú Papp Timi táncos-koreográfussal a mellrákkal vívott küzdelméről

WMN Ügy – 2023. augusztus 23. – FR

Egy évig nem vették észre a világhírű Freelusionből ismert Papp Timi mellrákját. Mire diagnosztizálták, a daganat már hatcentis volt, és nyirokáttétet képzett. Timi őszintén mesélt a mögötte álló három év kálváriájáról Filákovity Radojkának:

0 like / 0 dislike 40 megosztás

Legfrissebb

Steiner Kristóf: Hazatérés, gyógyulás, kiállás

WMN Life – 2025. május 9. – SK

„Súlyos betegsége miatt Magyarországra költözött Steiner Kristóf” – olvastam a napokban, és kicsit felhúztam a szemöldökömet. Aztán a másikat is, a kommenteket olvasva: „Most bezzeg kell neki az ingyenes egészségügy, mi?” Aztán leengedtem szépen mindkét szemöldökömet, és elmosolyodtam. Régebben erre – meglehetősen előítéletesen, és talán kissé öngyűlölően – azt mondtam volna: „Na, a magyar mentalitás!” Ma azt mondtam: „Ismerős mentalitás – minden országból, ahol valaha éltem, és amelyet emberek laknak.”

Nem való mindenkinek kutya! – Hegyezd a füled! (premier)

Short – 2025. május 9. – SzAE

Új videós sorozatunkban Csepelyi Adrienn Bangó Bendegúz kutyatrénernek teszi fel azokat a kérdéseket, amiket mindenkinek érdemes lenne végiggondolnia, aki kutyát szeretne.

Fegyverük a szép szó, szexuális zaklatáskor mégis hallgatnak az Országgyűlési Őrség vezetői?

WMN Ügy – 2025. május 9. – MZS

„A mi igazi fegyverünk a szép szó, a segíteni akarás” – olvasható az Országgyűlési Őrség honlapján Lisoczki László dandártábornok köszöntője. Bárcsak így lenne!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Facebook E-mail Viber Twitter LinkedIn Pinterest

Még több videó

Batiz András: Gyerekkorom óta szorongok mindentől – Elviszlek magammal

Elviszlek magammal – 2024. május 29. –

Szirtes Ági: „Most már tudok kussolni” – Elviszlek magammal

Elviszlek magammal – 2024. június 5. –

Pálmai Anna: Mint egy piromániás, felgyújtod az egész életedet és nézed, ahogy ég

Elviszlek magammal – 2024. október 30. – DTK

Kiss Péter Pál paralimpiai bajnok: A szabadságot, ami bennem volt, elvették tőlem

Elviszlek magammal – 2024. november 13. – DTK

Vitray Tamás: Magamat ismerve, elég pukkancs vagyok

Elviszlek magammal – 2024. december 4. – DTK

Legkedveltebb

Digitális túlvilág: a gyász új dimenzióit hozhatja el, ha a halottaink chatbotként köztünk maradnak

WMN Life – 2025. április 30. – MD

„Van, hogy az alapvető kemoterápiás szerből sincs már” – Egy kórházi gyógyszerész az omladozó rendszerről

VIM – 2025. április 30. – WMN

Anyának a főzés a hobbija – 4 téves állítás a láthatatlan munkáról

WMN Life – 2025. május 1. – TF

Amikor az anyád táplálja benned észrevétlenül a szégyent – A slut-shamingnek sok rejtett formája van

WMN Life – 2025. április 26. – TF

Fascia-szemlélet a gyógyításban: amikor a test szövetei rólunk mesélnek

WMN Egszsg – 2025. április 29. – KK

Kövess minket!

WMN wmnmagazin wmn.hu WMNMagazin WMN.hu WMN hírlevél WMN SHOP

Podcast

Szülői sebek és telefonos csalók – Ezeket a WMN-podcastokat szerettétek a legjobban 2024-ben

Podcast – 2025. január 4. – DD

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok
  • LinkedIn
  • WMN Shop
  • Impresszum
  • Kapcsolat
  • Tartalom felhasználása
  • ÁSZF
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Adatvédelem
  • Felhasználási feltételek
  • Médiaajánlat

© 2025 wmn.hu – WMN Média Kft.