Az úgy volt, hogy... barternyaralás, csapatépítés, egy hét a tengerparton, kihelyezett munkahét... de hát ezt már hallottátok. (Ha mégsem, akkor ITT, ITT vagy ITT olvashattok róla.) A kint forgatott mozi első részét a múlt héten láthattátok, most itt a második, ami – ha lehet – még őrültebbre sikerült. Szóval: őrület, reszketés, raki és röhögés „Sentidoban”: DTK-val, Szentesivel, Kormossal, Fialával, Zimrével, Szőcs Lillával és Both Gabival. Na meg Sanyival. Elviszlek magammal – nyári különkiadás, 2. rész.
Ha véletlenül úgy alakult, hogy a második részt láttad először, és érdekel az első is, akkor KATT IDE!
Miért érzi úgy 77 évesen, hogy már nem igazán kell? Hogy van most, néhány hónappal azután, hogy nagyon megijesztett mindenkit, amikor rosszul lett a színpadon? Hány elégedett pillanatot tud felidézni páratlanul hosszú pályájáról? Mi az, ami még képes felvillanyozni őt? Mi lett a hollywoodi álmaival? Miért haragszik a kritikusokra és mennyire gondolja politikainak a Kossuth-díjat? Kern András az Elviszlekben!
Túlélő üzemmódban vagyunk, és úgy próbáljuk tompítani a feszültséget, hogy belebetegszünk. Az átlag 65+-os magyar ember 3-4 évvel él kevesebbet egsészségben, mint uniós társai. Mi köze a mentális állapotunknak a fizikai egészségünkhöz, és hogyan lehetne ténylegesen csökkenteni a stresszt? Az Elviszlek magammal vendége: Dr. Márky Ádám orvos, longevity kutató.
Benedek-Epres Panni továbblépett, de az az érzése, hogy az ország egy része nem lépett vele együtt. Köszöni, nem kéri többé az özvegyi fátylat és nem kéri az ítélkezést sem. Egyedülálló anyukaként új életet épített, autonóm nőként pedig saját vállalkozást. Öröm nézni!
Tíz év, 310 epizód, tízezer kilométer után az Elviszlek magammal című műsor befejeződik. Az utolsó, rendhagyó epizódban korábbi vendégek és olvasók kérdezik a műsorvezetőt, D. Tóth Krisztát. Moderátor: Fegyverneki Sanyi.
190 óra őszinte beszélgetés és 60 millió megtekintés után véget ér az Elviszlek magammal, amely 10 éve indult útjára – statisztikák és érdekességek a WMN és D. Tóth Kriszta műsoráról.
„Sértés magára az életre nézve” – fakadt ki a Chihiro Szellemországban alkotója, Mijazaki Hajao. A művész kollégáival hosszú évek alatt, kézzel rajzolja lélekkel teli animációs filmjeit a Studio Ghibli-ben, ám az AI másodpercek alatt ont magából hasonló stílusú képeket. A jelenségről a Kék Pelikan rendezőjét, Csáki Lászlót is megkérdezte Nagy Krisztina.
Hajhullás, krónikus fáradtság, agyi köd, mellfájdalom – csak néhány azok közül a tünetek közül, amiket mellimplantátummal élő nők tapasztalhatnak. Dr. Klárik Zoltán szerint a mellimplantátum-betegség létezése nem vitatható, de még nincs pontosan definiálva, ami megnehezíti a felismerését és a kezelését is. Ezért fordulhat elő, hogy az érintettek gyakran falakba ütköznek, amikor segítséget kérnek.
Mi történik azután, hogy megszületik egy gyerek? Nem elméletben, nem a cuki fotókon, hanem a kanapén ülve, fehér zajra meredve, egy kézzel etetve, a másikkal bögrét mentve a padlóról. Ez a szöveg nem tanácsot ad, hanem tapasztalatokról mesél. Fáradt, de szeretetteli napló a szülés utáni túlélésről, a gyeskontyról, a nyekergő csodáról és a lakásban motoszkáló idegen férfiról, aki történetesen a gyerek apja. Olvasói írás.