Litkai Gergely: Mindig azt hinné az ember, hogy ennél abszurdabb már nem lehet – Elviszlek magammal
Rovattámogatás
2021. május 5.
Litkai Gergely délutáni szieszta helyett ült be a kocsiba az Elviszlek magammal idei tavaszi évadának premieradásában… de ez csak az első ásításon látszik. Utána Müller Cecíliától kezdve a gyerekkori turkálós ruhákon át a túrázásig szinte mindent átbeszélünk. Miután a Dumaszínházba tartottunk, kérdeztem arról, hogyan élte túl az elmúlt bő évet egy olyan játszóhely, amelynek bevételei 90 százalékát korábban a jegybevételek tették ki... De Gergőt még az elmúlt év nehézségei sem hozták ki a sodrából. Nagyon úgy tűnik, hogy talán csak a környezetvédelem és az emberi felelőtlenség témája az, ami képes erre. Természetesen erről is megkérdeztem, ahogy arról is, hogy mitől ilyen nyugodt, visszafogott, sőt már-már gátlásos a színpadon és azon kívül is. Szóval, itt van a tavaszi premier; Elviszlek magammal: Litkai Gergely humorista.
Neked ajánljuk
Elviszlek magammal –
2025. április 9.
–
DTK
Szentesi Éva az elmúlt évben harmadszor győzte le a rákot. Ő maga is búcsúzott már az élettől, de aztán mégis maradt. Az Elviszlek magammal búcsúévadának első epizódjában arról mesél, hogy mi változott, mit tanult és mit kezd azzal a csodával, amit az életének hívnak.
0 like / 0 dislike
26 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. április 16.
–
DTK
Steigervald Krisztián a generációkutatás rocksztárja, elképesztő sikerszériát fut az elmúlt években. Mint az ország elsőszámú szakembere a témában azt mondja: valójában generációkba csomagolt önismeretet oktat, ami szerinte a XXI. század legfontosabb képessége. Most magáról is mesél – sokkal többet, mint szokott.
0 like / 0 dislike
55 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. április 23.
–
DTK
Ábel Anita az elmúlt tíz évben alaposan újrarajzolta magát; most békésebb, mint valaha. Saját bevallása szerint köszönhető ez a korának, a nagy életeseményeinek és nem utolsó sorban: a jógának. Jó, hogy itt van az Elviszlek búcsúévadában.
0 like / 0 dislike
35 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. május 7.
–
DTK
Úszóiskolát nyit vagy kávézót, esetleg sportpszichológusként épít civil karriert. Kapás Boglárka olimpiai bronzérmes úszó ötévesen ment le először az uszodába, és negyed évszázados sportolói pályától köszönt el tavaly decemberben a budapesti rövidpályás vb-n. Most megadja magának az időt a gondolkodásra és a gyászra.
0 like / 0 dislike
16 megosztás
Kult –
2022. május 12.
–
SzÉ
A humor akkor is kell, ha összedől a világ. Márpedig jó sokszor összedől.
0 like / 0 dislike
42 megosztás
Hello, WMN! –
2017. szeptember 25.
–
DTK
Hol lakik a flow? Kövess minket, megmutatjuk!
20 like / 1 dislike
186 megosztás