„A vőlegény a menyasszony barátjával feküdt le a nászéjszakán” – 15 nászutas horrorsztori
Van, hogy a mézeshetek igencsak keserűre sikerülnek… Ti is hallottatok már ilyenről? Írjátok meg kommentben!
Van, hogy a mézeshetek igencsak keserűre sikerülnek… Ti is hallottatok már ilyenről? Írjátok meg kommentben!
Világszerte 35 milliónál is többen élik a digitális nomádok életét – számuk pedig évről évre nő. De mi rejlik valójában a sokak által irigyelt életforma mögött, és milyen hatása van azoknak a helyieknek az életére, akik a nomádok által népszerűnek tartott úti célokon élnek?
Mostantól egy alkalmazás segít abban, hogy ne kapjuk meg a gyereksürgősségin: „Anyuka, minek jöttek ide?” vagy „Anyuka, miért csak most jöttek?”
Valóban egy férfinak „kell” megkérnie egy nő kezét, vagy nincs azzal semmi gond, ha a lánykérés helyett fiúkérés történik?
A „rossz emberek”, rossz cselekedetek a távolból is erősen, bénítón hatnak ránk. De a jó emberekre miért nem figyelünk oda jobban? Itt vannak köztünk, és olykor nemcsak egy-egy napunkat teszik szebbé, hanem tartós változást is hoznak. Kazimir Ágnes pszichológus elmélkedett erről:
Már eddig is rá voltak csavarodva a telefonjukra, akkor mi lesz itt nyáron? Van néhány (tényleg jó) tanács, amit érdemes minden szülőnek elolvasnia:
Nem árt, ha van mibe kapaszkodni az éjszaka sötét óráiban. De azért problémát is jelezhet a plüssel való alvás.
Irvin D. Yalom, az egzisztenciális pszichoterápia legfontosabb képviselője ma ünnepli 92. születésnapját. Íme, néhány elgondolkodtató meglátása: