Hollós Endre olyan, mint a Viszkis – azért népszerű, mert a magyarok vonzódnak a betyárromantikához, állítja Anger Zsolt, akit megpróbáltam becsülettel kifaggatni az Aranyélet folytatásáról is. Persze nemcsak erről beszélgettünk, hanem például a „közös” kaposvári évekről, amikor én gimnazistaként jártam a Csiky Gergely Színházba, ő pedig élete első színészi munkáiban apró szerepeket játszott. Angert nem véletlenül szereti tényleg majdnem mindenki; hihetetlenül nyílt és őszinte pali, aki megmondja úgy, ahogy van. Meglátjuk, hogy az utóbbi idők „celebes” műsorai mennyire árnyalják majd a róla kialakított képet. Ő mindenesetre nem aggódik (mondjuk, én sem), mert azt mondja: mindig is az volt, aki, és ez most sem változik. Elviszlek magammal: D. Tóth Kriszta és Anger Zsolt.
Megjegyzés: a beszélgetés azelőtt készült, hogy bejelentették: Anger Zsolt is részt vesz a Celeb vagyok, ments ki innen! című dzsungel-reality műsorban.
Lassan jött neki a siker, de annál nagyobbat szól. Ma ő Magyarország egyik legnépszerűbb színésze. Aki napi szinten képes magát felhúzni a közállapotokon. A művészet feladatának épp ezeknek a bosszantó, fájdalmas, frusztráló, irritáló jelenségeknek a kimondását és megmutatását tartja. Ebben látja az Aranyélet sikerét is... Elviszlek magammal: Thuróczy Szabolcs.
„Az, hogy játékosan, infantilis módon közelítünk meg egy témát, a magyar értékrendben nagyon alacsony szinten helyezkedik el. A kreativitást és játékosságot butaságnak állítják be és leintik – miközben ebből a kreativitásból születnek a nagy dolgok."
Varázslatos személyiség, aki elképesztően mély érzelmeket él meg a színpadon (is). A legnagyobb sikerei közben képes volt otthagyni a Vígszínházat, és most Tatabányán játszik. Kecskéden él egy parasztházban a fiával. És boldog.
Tudjátok, milyen az, amikor valakinek „Puskás Peti pillanata” van? DTK nemcsak e heti vendégét, hanem minket is beavatott az elméletébe. De nem csupán ezért érdemes megnézni az Elviszlek magammal friss epizódját… Itt:
A nemzetközi politikai helyzet forrósodásával egy időben egyre több európai ország dönt úgy, hogy veszélyhelyzeti útmutatót állít össze állampolgárainak egy esetleges természeti katasztrófa, háborús invázió vagy épp nukleáris csapás esetére.