WMN Life
WMN Life

4 + 1 ötlet, hogy az otthon töltött szilveszteri parti se teljen unalmasan

WMN Life – 2020.12.30. – DCS

Nehogy közösségi élmény nélkül teljen ez a szilveszter! Csak kicsit kreatívnak kell lenni hozzá… de mi segítünk!

„Azt akartam érezni, hogy engem senki nem szeret, és egyedül vagyok a világon”

WMN Life – 2020.12.29. – WMN

Eszter a legbátrabb dolgot tette: szembenézett önmagával és a betegségével.

Repült a betlehem, letört József feje – Karácsonyi macskatasztrófák, amik örökre emlékezetessé teszik az ünnepet

WMN Life – 2020.12.29. – FR

A macskarácsony könnyen torkollhat katasztrófába, hála a szőrös imposztoroknak, akik minden erejükkel azon vannak, hogy átvegyék az uralmat az ünnep felett. Igaz történetek következnek.

Mikulásvirágtól karácsonyi kaktuszig: így ne nyírd ki az ünnepi szobanövényeidet

WMN Life – 2020.12.29. – CSA

A növény is érző lény… Ha figyelsz rá, és szakszerűen gondozod, veled lesz jövőre is, és újra virágot hoz karácsonykor.

„Jó lesz a Tinderre is, nem?!” – Insta-ciki karácsonyifotó-válogatás

WMN Life – 2020.12.28. – MK

Ha azt hiszed, csak nálatok készülnek időnként béna ünnepi fotók-felvételek, akkor pörgesd végig a szemlénket, és garantáltan megnyugszol. (Vigyázat, sírva röhögős tartalom, ne elalvás előtt kattints!)

„A macinaci alatt ott az igazság” – A testem egész éves körforgása a diétától a sporton át az időszakos punnyadásokig

WMN Life – 2020.12.28. – PD

Figyelem, fegyelem, türelem. Legyen ez a három iránymutató, amikor a tested egész éves alakulását nézed!

Pár perces ötletek a jó kapcsolatért – Így csökkenthetjük a konfliktusokat a következő évben

WMN Life – 2020.12.28. – TF

Extra nehéz évünk volt, és ennek fesztültségét gyakran vezettük le a legközelebbi hozzátartozóinkon – hiszen ők voltak kéznél, meg előttük kevésbé tartjuk magunkat. De hogyan lehet kicsit fellélegezni egy ilyen felemás karácsony után? Segítünk néhány egyszerű ötlettel.

„A bőröndünk már nagyon régóta össze van pakolva. Gondolatban.” – Álomutazás WMN-módra

WMN Life – 2020.12.27. – KAd

Elnyújtóznátok egy trópusi szigeten? Vagy inkább koccintanátok a Mikulással Lappföldön? Innátok egy jó bécsi kávét? Esetleg buliznátok egyet Berlinben? Hova ruccannátok ki legszívesebben, ha az álmodozásnak nem szabna határt se járvány, se egyéb körülmények?