WMN Life
WMN Life

A tiszta ruha nem magától mászik ki a mosógépből – A láthatatlan munkáért miért nem jár elismerés?

WMN Life – 2020.05.26. – FR

Te kiszámoltad már, mennyit keresnél, ha fizetést kapnál a házimunkáért és a gyereknevelésért?

„Háborúban senki sem nevet Istenen” – Ilyen (is) volt az elmúlt három hónap Olaszországban

WMN Life – 2020.05.26. – WMN

„Egy kéréssel zárnék. Ne szidjuk Olaszországot!” – ez persze már a vége felé olvasható az ott élő szerző beszámolójának. Szerintünk olvassátok el azt is, ami előtte van.

„Mondják, hogy akik hamar elmennek, mint te a 34 éveddel, már mindent megtanultak” – Koronanaplók

WMN Life – 2020.05.25. – WMN

Amikor a főnixmadár nem képes negyedszerre is kicselezni a halált.

D. Tóth Kriszta: Nincs mit – Koronanaplók

WMN Life – 2020.05.24. – DTK

Ez most más. Nagyon.

Trembácz Éva Zsuzsanna: Érzelmi hullámvasút prérifarkas-üvöltéssel – Koronanaplók

WMN Life – 2020.05.23. – TÉZS

Trembácz Éva Zsuzsannát Kínából Washingtonba, aztán onnan az amerikai Közép-Nyugatra „repítette” a vírus. És néha neki is kedve volna üvölteni, mint a prérifarkasoknak a házuk körül.

Steiner Kristóf: Ne térjünk vissza a „normálisba”, mert az nem volt normális!

WMN Life – 2020.05.23. – SK

„Nem arról van szó, hogy soha többé nem fogok repülőre ülni, és nem is arról, hogy nagyvállalatok bojkottálásába kezdek, hanem arról, hogy itt az ideje egy globális értékrendváltásnak.”

Girlzonboard Flóra: Türelmet kérek, de rohadt gyorsan! – Koronanapló, újranyitás speciál

WMN Life – 2020.05.22. – TF

Pár napja tudjuk, hogy hamarosan a bölcsik, ovik, részben az iskolák is kinyitnak (de marad a digitális oktatás), a játszóterek meg már most tele vannak – de milyen lesz a visszatérés a korábbi valóságba? Tóth Girlzonboard Flóra ezen gondolkozik. Meg azon, hogy mi volt a jó a karanténban.