A torna, ami felpezsdíti a női szerveket – Kipróbáltuk az Aviva-módszert
Krajnyik Cintia beleásta magát az Aviva rejtelmeibe, a tornába, ami egyensúlyba hozhatja a hormonháztartást, és elősegítheti a termékenységet is.
Krajnyik Cintia beleásta magát az Aviva rejtelmeibe, a tornába, ami egyensúlyba hozhatja a hormonháztartást, és elősegítheti a termékenységet is.
„A közelmúltban történt találkozások olyan erővel hatnak rám, hogy szinte nem is gondolok a betegségemre” – írja szerzőnk, aki ezúttal olyan emberekről mesél, akik megkönnyítik számára a mindennapokat.
Az inkontinenciáról elvben mindenki csak a felnőttpelenka-reklámból hallott, mégis rendszeresen látni nőket, akik gondosan keresztbe teszik a lábukat minden köhintés, tüsszentés előtt. Az intimtorna megoldaná ezt a gondot, és bárhol lehet végezni (útközben, szülői értekezleten, megbeszélésen is), de vajon honnan tudja az ember, hogy megfelelően szorítja a punciját? Elmondjuk.
Ha valaki Couvade-szindrómában szenved, a panaszok között fizikai és pszichés tünetek egyaránt megjelenhetnek a súlygyarapodástól a reggeli rosszulléteken át egészen a hangulatingadozásig és a libidó megváltozásáig. De mi állhat a háttérben?
„Ha tehetném, az utolsó cseppig neked adnám a vérem” – írja olvasónk, majd hozzáteszi: „Egy barátom azt mondta róla, milyen szép lenne költeménynek, bárcsak ne tudná, mi van mögötte.”
Hogyan táplálják a hazai csecsemőket, mennyit alszanak, és felveszik-e őket, ha sírnak? Többek között ez is kiderül egy nemrég közzétett kutatásból.
„Bármilyen intimitásról ejtünk is szót, nyoma sincs a szégyenlősségnek. Az együtt megélt szorongás, az ismeretlentől való félelem felszabadítja a gátlásainkat… Együtt könnyebb!” – állítja szerzőnk, aki ezúttal arról ír, hogyan formálta át a betegség a kapcsolatait.
Mit lehet válaszolni a gödör mélyéről, egy negatív szövettannal a kézben, ha az ember hogyléte felől érdeklődnek? – teszi fel a kérdést szerzőnk.