WMN Life
WMN Life

Szentesi Éva: Tanúi az életemnek

WMN Life – 2021.02.26. – SzÉ

Számvetés barátságokról, csalódásokról. Mikor, ha nem most?

„A hozzám hasonlók nem nulláról indulnak egy ismerkedés során, hanem mínusz húszról” – Párkeresés, fogyatékkal

WMN Life – 2021.02.26. – FB

A pártalálás senkinek nem egyszerű, a világjárvány pedig finoman szólva sem segített a helyzeten. De akkor mit szóljon az, akinek tonnányi előítéleten, időnkénti lenézésen, és nem akadálymentesített tömegközlekedésen kell keresztülvágnia magát az első randiig? A nehézségekről, kihívásokról, lehetőségekről, tévinformációkról és egy frissen indult randiappról beszélgettünk az alapító Pásztor Balázzsal, a sportoló Bovier Györggyel és a színész Fenyvesi Zoltánnal.

A világ, amelyben egy éve mindenki kicsit tengeralattjáró-kapitány lett – A WMN nemzetközi Covid-körképe

WMN Life – 2021.02.25. – MK

Hogyan hatott az emberekre a járvány éve külföldön? Elkezdték-e oltani az embereket? Milyen korlátozások vannak már-még érvényben? Hogy viselik az emberek a lelki megpróbáltatásokat? Íme, házi közvélemény-kutatásunk összegzése:

„Ha még egyszer le kell ide ülnöm… végem” – Egy év Zoom-tanításának tapasztalatai

WMN Life – 2021.02.25. – BJ

Nem tehetünk mást a jelen körülmények között, mindannyian a képernyőnk fogságába kerültünk, akár akarjuk, akár nem, muszáj leülni elé, hogy a négyzetrácsos ablakokban lévő kis fejekkel beszélgessünk. Ez tanárként még inkább megterhelő, egymást váltják a hullámhegyek, hullámvölgyek és az egyre gyakoribb mélypontok.

„Magától többet várok, maga nem ide való!” – Építő tanári mondatok, amik örökre büszkévé tettek bennünket

WMN Life – 2021.02.24. – FB

Olvasd el ezt a 12 + 1 történetet, hogyan adott szárnyakat egy-egy jól irányzott, támogató tanári mondat, aztán ha neked is van ilyen pozitív élményed, mindenképp meséld el nekünk kommentben!

Szabó Anna Eszter: Kutyás vagyok, macskánk van

WMN Life – 2021.02.23. – SzAE

Hogy lesz egy saját bevallása szerint alapvetően kutyás emberből macskás? Hát valahogy így:

Szerelmi kapcsolatok: eleve elrendeltetett vagy mindennapos feladat számodra? – Ebből a 19 kérdésből most kiderül!

WMN Life – 2021.02.23. – FB

Végzet- vagy megoldáspárti vagy? Teszteld magad, és kiderül!

Steiner Kristóf: Nekem a halál jó barátom

WMN Life – 2021.02.21. – SK

Égési sérülés, agyhártyagyulladás, szívzűr és autóbaleset – Kristóf annyiszor jött vissza a halál torkából, hogy azt mondja, már nem fél tőle. Olvassátok el, mi mindenre tanította meg őt az, hogy többször is szembe kellett néznie az elmúlással: