Semmi gátlás nincs benne, ha a börtönben töltött időről kell beszélnie. Tudja, hogy megérdemelte, tudja, hogy mindenki azt várta: letöltendőt kapjon, és tudja, kellett is neki az a „pofon." Az más kérdés, hogy vannak, nem is kevesen, akik sosem fogják neki megbocsátani, amiért öt évvel ezelőtt ittasan súlyos balesetet okozott. Ezt is tudja. De hozzáteszi, hogy egyre többen újra „művész úrnak" szólítják. Újra főszerepeket játszik, és hamarosan az RTL Klub képernyőjére is visszatér. Szóval megint két végén – vagy, ahogy ő mondja: hét végén – égeti a gyertyát. De láthatólag jól van, és én ennek nagyon örülök. Stohl Andrást a Vígszínházba vittem dolgozni – mindössze néhány nappal azelőtt, hogy öt év eltiltás után visszakapta a jogosítványát. Ha úgy tetszik, majdhogynem én voltam az utolsó sofőrje. Zavarba is jöttem ettől néha rendesen... na, de nézzétek meg inkább a videót. Elviszlek magammal, negyedik rész, Stohl András.
Ne mulaszd el az előző részeket! Katt a névre, és már nézheted is:
Gyerekként pénztárosnő, katona, meg Samantha akart lenni a Dallasból, és tulajdonképpen minden álma valóra vált, hiszen színésznő lett: bármi lehet. Eke Angéla egész lénye, őszintesége egy sugárzó színfolt a téli szürkeségben. Nézzétek meg, hogy miért is!
A Netflix nemrég elérhetővé vált sorozata, a Bad Boy (magyarul: Rosszfiú) gyakorlatilag ott folytatja egy hányattatott fiú történetét, ahol az Adolescence (azaz a Kamaszok) abbahagyta. A börtönbe került 13 éves fiúk története a nyitóképtől eltekintve azonban igen eltérő, ezzel együtt Dean karaktere nem lesz kevésbé ellentmondásos vagy kevésbé szerethető, mint Jamie-é. Főleg, hogy a sorozat igaz történet alapján készült, és Dean/Daniel magát alakítja.
Kulka János az Elviszlek magammal második évadának első vendége. Magyarországról, benne a saját helyéről, Vágási Feriről és Mágenheim doktorról, no meg arról, hogy vajon milyen Magyarország első, hivatalosan is meleg színészének lenni.
A bohóc rosszcsont, öntörvényű, gyermeteg, ártatlan, spontán, elrajzolt, mint amikor a gyerek színez. A bohóc tükör, kimond olyan dolgokat is, amikre még gondolni sem merünk. A bohóc érzékeny. Egy jó bohóc szeretetteljes figura, aki adni szeretne, mutatni valamit, értéket képvisel. Egyed Brigitta pedig pont ilyen, és akár kockázatot is vállal azért, hogy 15 másodpercre megnevettessen.
125 évbe bizony sok siker, néhány bukás és botrány, temérdek nagy név, nagy átalakulások is belefértek. Neked melyik volt a kedvenc előadásod a Vígszínházban?
Anyák, akik fulladoznak a teendők alatt. Apák, akik azt hiszik, ők csak besegítenek. És egy rendszer, ami ezt máig természetesnek tekinti, de hosszú távon valójában mindenkinek árt.
Az 1991-ben született, hithű ifjút gyerekkorától kezdve két dolog érdekelte: a videójátékok és az eucharisztikus csodák. Tizenegy évesen már saját honlapot szerkesztett, hogy népszerűsítse a katolikus hitet. Bár Acutisnak csak rövid idő adatott – 15 évesen halt meg leukémiában –, az olasz tinédzser maradandó nyomot hagyott a világban. Rendíthetetlen hitével még Ferenc pápát is lenyűgözte, aki idén szentté akarta avatni.
A Partizán dokumentumfilmje bemutatja, hogyan torzította el a kormányzati kommunikáció a közbeszédet, és hogyan vált a gyűlölet a politika fő eszközévé.