@wmn.hu Ma 36 fok fölött lesz a hőmérséklet, szóval eljátszottunk a gondolattal, hogy milyen fura, bizarr ízű fagyit kóstolnánk meg a nagy melegben. Ti melyiket választanátok? #furafagyik #wmn #wmnmagazin ♬ original sound - WMN Magazin

Dián Dóri