Karamellizált bacon, wasabi, homár – Te milyen fura ízű fagyit kóstolnál meg? (videó)
Mostanra szinte menetrendszerű, hogy a fagyiszezon beköszöntével megjelennek egyes fagyipultokban (és az interneten) a hagyományos csoki-eper-citrom mellett az extrém, már-már ehetetlennek tűnő fagylaltvariációk is. A WMN szerkesztőségét is megihlette ez az őrület – összegyűjtöttünk néhány létező bizarr fagyiízt, és arról kérdeztük a kollégáinkat, ők melyiket kóstolnák meg. Nézzétek meg a videót, majd írjátok meg, ti melyekre fanyalodnátok vagy vetnétek rá magatokat.
–
@wmn.hu Ma 36 fok fölött lesz a hőmérséklet, szóval eljátszottunk a gondolattal, hogy milyen fura, bizarr ízű fagyit kóstolnánk meg a nagy melegben. Ti melyiket választanátok? #furafagyik #wmn #wmnmagazin ♬ original sound - WMN Magazin
Glow
Glow