Karamellizált bacon, wasabi, homár – Te milyen fura ízű fagyit kóstolnál meg? (videó)
Furcsa ízű fagyik – bizarr vagy izgi? Elmondjuk, mi melyeket kóstolnánk meg.
Furcsa ízű fagyik – bizarr vagy izgi? Elmondjuk, mi melyeket kóstolnánk meg.
Mindenkinek vannak olyan pillanatok, helyzetek az életében, amikből úgy érzi, ennyi elég volt, ideje váltani, odébb állni, vagy kilépni belőle. Elmeséljük a mieinket.
Nem kell mindig egyetértenünk – de fontos, hogy szabadon mondhassuk el, amit gondolunk. Tóth Flóra írása azon vélemények kapcsán, hogy „a WMN nem elég feminista” vagy „túl feminista”.