Kétszer 11 pillanat, amikor úgy éreztem, az én kutyám a legjobb arc a világon - első rész
2015. április 18.
|
DTK
| Olvasási idő kb. 1 perc
Sokat
dolgoztunk azért, hogy egymásra hangolódjunk, de megérte. Mert újra és újra rá kell jöjjek, hogy Ringónál kevés jobb fej van a kutyavilágban. Előfordul ugyan néha, hogy a falra mászom tőle, de olyankor mindig tesz egy olyat, hogy nem tudok rá tovább haragudni. Képzeljétek el az életet Scooby Doo-val... na, épp olyan a miénk. Rengeteg fotónk van róla, mert nem lehet nem fényképezni, annyira jó fazon. Íme, egy válogatás a kedvenc Ringo-pillanataimból, amikor úgy éreztem, nekem van a legjobb fej kutyám (rögtön a tiéd után, természetesen). Ez az első rész, a másodikhoz a lista alján találsz linket.
1. Amikor nyolchetesen először az ölembe ült.

2. Amikor három és fél hónaposan először láttam meg benne a tekinélyes német dogot.

3. Amikor nyolchónaposan őrizte minden léptemet.

4. Amikor a húgával a Verdákat nézték.

5. Vagy egyedül a vízilabdameccset.

6. Amikor büszkén mutatta, hogy a nyelevével eléri az orrát.

7. Amikor elbújt előlem.

8. Amikor mosolyogva rohant felém a mezőn.

9. Amikor robotkutya haverjával, Sacival, kitúrták Erika barátnőmet a kanapéjáról.

10. Amikor egyesével a szőnyegre helyezte a kedvenc játékait, aztán a közepébe feküdt (a barátaink szerint ez lehetne a családi címerünk).

11. Amikor úgy néztem ki mellette a téli erdőben, mint egy törpe.

A második részt ITT tudod megnézni.
D. Tóth Kriszta
Várunk a WMN-Tagságba!
A WMN igazodási pont egy keszekusza világban, és egy lélegzetvételnyi nyugalom a feszültség társadalmában. Reagálunk a társadalomra és a világra, amelyben élünk. Figyelünk a közös ügyeinkre, a közösségi és magánéleti tereinkben zajló, mindannyiunk életét meghatározó folyamatokra és figyelünk rád. Ha szeretnéd, hogy megmaradjunk, és továbbra is létezzünk, támogass minket a tagsággal, és férj hozzá minden tartalmunkhoz!
Neked ajánljuk
Short –
2025. július 4.
–
SzAE
A szőr- és fogápolástól kezdve az allergiákon keresztül a toklászokig mindent megtudhattok a kutyák általános egészségével kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról.
0 like / 0 dislike
13 megosztás
Short –
2025. július 18.
–
SzAE
Nem csak szándékosan lehet egy kutyát megmérgezni, hanem például a legjobb szándékkal adott falatokkal is!
0 like / 0 dislike
6 megosztás
Short –
2025. július 25.
–
SzAE
Látás-szaglás-hallás. A Hegyezd a füled! mai részében Csepelyi Adrienn és Bangó Bendegúz kutyatréner a kutyák érzékszerveiről beszélgetnek.
0 like / 0 dislike
17 megosztás
WMN Life –
2026. január 14.
–
KO
A havas, jeges járdák és utak nemcsak a gyalogosoknak, sofőröknek okozhatnak bosszús pillanatokat, hanem a négylábú barátainknak is. Hogyan védjük meg a kutyákat a hidegtől és a felsózott járdáktól?
0 like / 0 dislike
28 megosztás
WMN Zizi –
2015. április 19.
–
DTK
Kutyajóga, napozás, ölelések, és az elmaradhatatlan ölbeülés. Best of Ringo, második rész.
277 like / 4 dislike
1952 megosztás
WMN Life –
2015. május 17.
–
DTK
Kíméletlen kutyatermésügyi beszámoló, csak erős idegzetűeknek! De ha nagykutyát készülsz tartani, akkor kötelező olvasmány. Ringo a házban!
340 like / 5 dislike
2238 megosztás