A WMN-csapatban többen is online társkeresőn találtak rá a szerelmükre – és olyan is akad, aki bár szórakoztató emlékeket köszönhet a műfajnak, végül nem ott várta a nagy Ő. Mindannyiunknak vannak rettenetes randisztorijaink, ám azt nem vitatjuk: még akkor is rengeteg pozitív hozadéka lehet a Tinder–Bumble-tengelynek, ha végül nem ott talál rád a szerelem. A WMN-csapatban mindegyikre akad példa, és mai vendégeim is bőven tudnak vicces, kedves, abszurd és kifejezetten példaértékű sztorikat is sorolni. (Sőt: én is fogok.) Miért ghostingolnak az emberek, és hogyan tudod minél hamarabb lezárni magadban, ha veled teszik ezt? Mi segít és mi nem, ha online randizásra adod a fejed? A Yettellel közös tavaszi évadunk egyik legfelszabadultabb és legkaotikusabb adásában a műfaj hazai helytartója, Ács Fruzsina humorista, és dr. Horváth Kitti viselkedéselemző, life és business coach volt a vendégem. Popfilter – Szűrjük a zajt!
–
Ezúttal nemcsak hallgathatod, hanem nézheted is a Popfilter epizódjait:
Hogyan lehet két lábbal a földön állni, ha minden online mozzanatodat sok százezer ember követi? B. Nagy Rékának sikerült. És ez nemcsak hat mentett kutyájának jó, hanem nekünk is.
Mindenki a humorát emeli ki elsőként, ám az legalább ugyanilyen fontos vonása, hogy mer és tud is nehéz témákról beszélni. Láb, smink, haj, menstruáció… Ebben a Popfilterben minden előkerült!
Min tudnak izgulni fellépés előtt egy 35 éves zenekar tagjai? És mit gondolnak arról, hogy mindenki meg akarja nekik mondani, hogy milyen a jó Tankcsapda? Erről beszélgettek a friss Popfilterben:
Hogy ki a tökéletes beszélgetőpartner egy nyári fesztivál kellős közepén? Csorba Lóránt, aki játszik a színpadon, akár zenéről, akár podcastfelvételről van szó. A közönség pedig így is, úgy is imádja.
Ha valaki Luxorban, a Királyok Völgyében jár, biztosan felkeresi Hatsepszut fáraónő monumentális síremlékét – az uralkodónőét, akinek még az emlékét is el akarták törölni az utódai, pedig nagyon sikeres uralkodó volt, még Kleopátránál is jelentősebb. Vajon miért haragudtak rá?
Stoiber Vivien demenciára szakosodott gyógytornász, WMN Creator felteszi a millió dolláros kérdést: mit kell tenni, hogy ne legyünk demensek időskorunkra?!
A lámpaláz – vagy, ahogy hivatalosan hívják, PSA vagy glosszofóbia – nem válogat. Sőt, az sem egyedülálló, hogy híres emberként valaki ezzel küzdjön: számtalan sorstársamról tudok, Adele-től Avicii-ig, Cseh Tamástól a világhírű argentin zongoraművész, Martha Argerichig. És D. Tóth Krisztáig, aki ezt a cikket írta.