Bach Kata és Wunderlich József: „Szerelmes vagyok, és ezzel most nem tudok mit csinálni” – Elviszlek magammal
Rovattámogatás
2020. december 23.
|
DTK
A két fiatal művész egyszerre csöppent a Vígszínház közösségébe, a színészóriások és ünnepélyes bársonyba vont páholyok közé, de két ellentétes irányból. Míg Kata a független társulatok felől, addig József a zenés színház irányából érkezett – az óriási változásban, a rengeteg nagy feladat közepette végül egymásra találtak, és összekapaszkodtak. Külön-külön is izgalmas személyiségek, együtt pedig elképesztően bámulatos dinamikában vannak ők ketten. Katában egy igazi pszichológus veszett el, Józsiban egy nagy nevettető. A mai napig szikrázik köztük a levegő, az a fajta szerelmespár, akik befejezik egymás mondatait, és válaszolnak egymás helyett a föltett kérdésekre. Kétéves Juliska lányuk nevelésében mindketten nyakig benne vannak, olyannyira, hogy Józsi a legutóbbi nagy premierje után nem is vállalt új feladatot, hogy együtt tudjon lenni a „szerelmeivel”. Igazi töltődés volt velük beszélgetni. Szerintem nektek is az lesz. Elviszlek magammal: Bach Kata és Wunderlich József.
Neked ajánljuk
Elviszlek magammal –
2025. április 9.
–
DTK
Szentesi Éva az elmúlt évben harmadszor győzte le a rákot. Ő maga is búcsúzott már az élettől, de aztán mégis maradt. Az Elviszlek magammal búcsúévadának első epizódjában arról mesél, hogy mi változott, mit tanult és mit kezd azzal a csodával, amit az életének hívnak.
0 like / 0 dislike
26 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. április 16.
–
DTK
Steigervald Krisztián a generációkutatás rocksztárja, elképesztő sikerszériát fut az elmúlt években. Mint az ország elsőszámú szakembere a témában azt mondja: valójában generációkba csomagolt önismeretet oktat, ami szerinte a XXI. század legfontosabb képessége. Most magáról is mesél – sokkal többet, mint szokott.
0 like / 0 dislike
55 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. április 23.
–
DTK
Ábel Anita az elmúlt tíz évben alaposan újrarajzolta magát; most békésebb, mint valaha. Saját bevallása szerint köszönhető ez a korának, a nagy életeseményeinek és nem utolsó sorban: a jógának. Jó, hogy itt van az Elviszlek búcsúévadában.
0 like / 0 dislike
35 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. május 7.
–
DTK
Úszóiskolát nyit vagy kávézót, esetleg sportpszichológusként épít civil karriert. Kapás Boglárka olimpiai bronzérmes úszó ötévesen ment le először az uszodába, és negyed évszázados sportolói pályától köszönt el tavaly decemberben a budapesti rövidpályás vb-n. Most megadja magának az időt a gondolkodásra és a gyászra.
0 like / 0 dislike
16 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. május 14.
–
DTK
Miért érzi úgy 77 évesen, hogy már nem igazán kell? Hogy van most, néhány hónappal azután, hogy nagyon megijesztett mindenkit, amikor rosszul lett a színpadon? Hány elégedett pillanatot tud felidézni páratlanul hosszú pályájáról? Mi az, ami még képes felvillanyozni őt? Mi lett a hollywoodi álmaival? Miért haragszik a kritikusokra és mennyire gondolja politikainak a Kossuth-díjat? Kern András az Elviszlekben!
0 like / 0 dislike
29 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. május 21.
–
DTK
Túlélő üzemmódban vagyunk, és úgy próbáljuk tompítani a feszültséget, hogy belebetegszünk. Az átlag 65+-os magyar ember 3-4 évvel él kevesebbet egsészségben, mint uniós társai. Mi köze a mentális állapotunknak a fizikai egészségünkhöz, és hogyan lehetne ténylegesen csökkenteni a stresszt? Az Elviszlek magammal vendége: Dr. Márky Ádám orvos, longevity kutató.
0 like / 0 dislike
55 megosztás