Csepelyi Adrienn: Mi zajlik a válasz nélkül hagyott csetablakok mögött?
Válasz nélkül hagyott üzenetek és átbeszélt éjszakák. Ismerős?
Válasz nélkül hagyott üzenetek és átbeszélt éjszakák. Ismerős?
Ne félj tőlük, inkább figyeld meg őket, és tanulj Kökéndy Ákostól, akinél viccesebben senki nem tud mesélni az állatokról!
Könnyen eljuthatunk odáig, hogy a mesterséges intelligencia jobban fogja tudni, mit dolgozzunk, vagy kivel kössünk házasságot, mint mi magunk. Nagy kérdés persze, hogy mi lesz velünk azután!
Mit kezdjünk azokkal a nevelőszülőkhöz került gyerekekkel, akiknél jóformán minden és mindenki csődöt mond? Ki segít a súlyosan traumatizált, kötődésre képtelen, magatartászavaros fiatalokon, akik gyakran a segítőik ellen is fordulnak? Erről írt nekünk egy érintett nevelőszülő.
Lehet, hogy azt hitted, ötvenévesen még előtted az élet, most jönnek csak az igazán nagy lehetőségek, de ne félj, a gyereked emlékeztetni fog rá, hogy ez nem egészen így van. (Vigyázat! A cikkünk iróniát tartalmaz!)
Mi fáj? Gyere, meséld el valakinek. Vagy legalább írd le, aztán égesd el. A titkoknak ugyanis pusztító hatásuk lehet az egyénre.
Valójában nagyon hasonlóan működünk, mint a kutyák – csak nem tudunk róla.
Mi a közös bennünk és, mondjuk, A Tinder-csalóból megismert szélhámosban, amikor okosabbnak hisszük magunkat másoknál? Hát az önámítás!