Felvonulás, sör, lufik – Ilyen volt a rendszerváltás előtt a munka ünnepe
Kattintsd végig képgalériánkat, és ha van kedved, írd meg, milyen emlékeid vannak a munka ünnepéről.
Kattintsd végig képgalériánkat, és ha van kedved, írd meg, milyen emlékeid vannak a munka ünnepéről.
Szamosi Zsófia, Döbrösi Laura, Verebes Linda és Huzella Juli meséltek civil életüket meghatározó másodállásukról:
Végre eljött az ideje a hívogató, csalogató, ölelő, burjánzó kerteknek… csak kicsit másképp, mint ahogy az elmúlt években gondoltuk. Hallottatok már az erdőkertről? Ha nem, bemutatunk nektek egyet (újra), ami már hétéves volt az ottjártunkkor, és nemcsak a szépségével, hanem a fenntarthatóságával is lenyűgözött minket.
„Legidősebb lánygyerek-szindróma? Úgy is nevezik: a harmadik szülő” – meséli videójában egy TikTokker, majd hozzáteszi: a legidősebb gyereknek azért is nehéz lenni, mert az ember könnyen elveszíti a saját gyerekkorát azzal, hogy parentifikálódik (azaz szülői szerepbe kényszerül) a családban.
Kérdés, hogy kiről szól az efféle demonstráció: a menyasszonyról vagy a vőlegényről?
Akartok nevetni? Akkor gyertek, pillantsatok be Radi életébe. És ha hasonló tapasztalatokkal bírtok, welcome a komment szekcióban!
Lehet, hogy „erdő mellett nem jó lakni”, ahogy a népdal mondja, de Erdőbényén elég jó az élet. Both Gabi ott töltötte az 55. születésnapját, és szívesen visszatérne még, nézzétek meg a sok-sok képen, milyen hangulatos ez a vidék!
A politikában eddig is nehéz volt megállapítani, mi igaz és mi nem. De a mesterséges intelligenciák korában a választóknak nehezebb dolga van, mint valaha.