• Élet
    • WMN Karcok
    • WMN Life
    • WMN Egszsg
    • WMN Szpsg
    • WMN Ünnp
    • WMN Otthn
    • WMN KNYHA
    • WMN Szex
  • Látlelet
  • Kult
  • Zizi
    • WMN Zizi
    • WMN Play
  • Júzer
  • Ügy
    • WMN Ügy
    • WMN XL
  • VIM
  • Videó
    • Short
    • Mid
    • Long
    • Elviszlek magammal
    • KI VELE!
    • BREAKOUT ROOM
    • További videók
  • WMN Szűrő
  • Creator
  • WMN Scope
    • Glow
    • Lagom
WMN-Tagság Bejelentkezés
  • Élet
  • Látlelet
  • Kult
  • Zizi
  • Júzer
  • Ügy
  • VIM
  • Videó
  • WMN Szűrő
  • Creator
  • WMN Scope
  • WMN Karcok
  • WMN Life
  • WMN Egszsg
  • WMN Szpsg
  • WMN Ünnp
  • WMN Otthn
  • WMN KNYHA
  • WMN Szex
  • WMN Zizi
  • WMN Play
  • WMN Ügy
  • WMN XL
  • Short
  • Mid
  • Long
  • Elviszlek magammal
  • KI VELE!
  • BREAKOUT ROOM
  • További videók
  • Glow
  • Lagom
60374
Facebook E-mail Viber Twitter LinkedIn Pinterest WMN Tagság

Hozleiter Fanny Mosolyka: Megfordult a fejemben, hogy véget vetek az életemnek – Elviszlek magammal (ÉVADZÁRÓ)

Támogatott tartalom

2023. június 28.

Hallgatom őt, néha rápillantok, és arra gondolok: tapasztaltabb, megfontoltabb, fáradtabb, bölcsebb, mint azelőtt. Felnőttebb. Igen, azt hiszem, ez a jó szó: Fanny felnőtt. Öt éve találkoztunk utoljára, és azóta olyan sok minden történt vele, ami nemhogy a néhány évhez, de egy egész élethez sok lenne. Például megfordult a fejében a címben kiemelt mondat, mert annyira elfáradt a kiszolgáltatottságtól, a veszteségektől, az ismertséggel járó nyomástól, a fájdalomtól és a kerekesszékhez kötöttségtől. Az erről szóló jelenet az életéről készült film egyik legerősebbje. Például készítettek (saját maguk, „kézműves munkával”) egy filmet az életükről Sándorral és az édesapjával. Például „apus” azóta elment. Például Fanny tényleg majdnem meghalt tavaly, háromszor is, amikor elkapta a Covidot. Az izomsorvadással járó alapbetegségének tetejébe a vírusfertőzés teljesen legyengítette a légzőszerveit. Végül, állítása szerint, a férjének – meg persze a már sokszor bizonyított, példátlan élni akarásának – köszönhetően mégis itt maradt ebben a világban, ebben az életben. És ha már így alakult, akkor tovább megy a másfél évtizeddel ezelőtti diagnózisa ellenében, ami kimondta: nem fogja megérni a 18. születésnapját. Nos, Hozleiter Fanny most 34 éves, és nagy tervei vannak. Például hamarosan elköltöznek Magyarországról. Évadot zár az Elviszlek magammal, vendégünk: Mosolyka.

D. Tóth Kriszta Mosolyka Hozleiter Fanny Elviszlek magammal

Várunk a WMN-Tagságba!

A WMN igazodási pont egy keszekusza világban, és egy lélegzetvételnyi nyugalom a feszültség társadalmában. Reagálunk a társadalomra és a világra, amelyben élünk. Figyelünk a közös ügyeinkre, a közösségi és magánéleti tereinkben zajló, mindannyiunk életét meghatározó folyamatokra és figyelünk rád. Ha szeretnéd, hogy megmaradjunk, és továbbra is létezzünk, támogass minket a tagsággal, és férj hozzá minden tartalmunkhoz!
WMN-TAG LESZEK

További cikkeink

  • Imolya Patricia: Értük nem jött unoka, hogy hazavigye őket, és megossza velük az ünnepet
  • Kétlakiság, két világ – spanyol átláthatóság kontra magyar valóság a társasházakban
  • Tragédia se kell hozzá, mi egyből tízmillió tudatos, felelős, már-már tökéletes szülő országa leszünk
  • A mobiljaink rabszolgái lettünk – Nagy árat fizetünk azért, hogy folyamatosan elérhetőek vagyunk
  • Anyaság 40 felett: előítéletek kontra valóság
Ne maradj le a jó életről!
Iratkozz fel a WMN hírlevelére!
WMN.hu nyitóoldalUgrás a WMN.hu nyitóoldalára
LIKE 0 Like
DISLIKE 0 Dislike
0 Megosztás
Ajánlom másnak is:
Szólj hozzá a Facebook-on!Szólj hozzá a Facebook-on!

Neked ajánljuk

A pillanat mesterei – exkluzív páros interjú Hozleiter Fanny Mosolykával és férjével

WMN Life – 2015. július 3. – DTK

Megejtően nyílt beszélgetés két emberrel, akik úgy élnek, hogy nem tudják, melyik napjuk lesz az utolsó. Mosolyka és férje, találkozásuk egyéves évfordulóját ünneplik. Életük első közös interjújában egymásra találásról, tehetetlenségről, a hétköznapok nehézségeiről beszélgettünk velük.

357 like / 6 dislike 6617 megosztás

Hozleiter Fanny Mosolyka: „Nem lehet mindig azon pörögni, hogy hú, már csak ennyi van hátra az életemből” – Elviszlek magammal

Elviszlek magammal – 2018. május 2. – DTK

Hogyan lehetséges úgy élni, hogy 15 éves korod óta tudod: akár a mai nap is lehet az utolsó? Életről, halálról, flörtölésről, fájdalomról és továbblépésről, az Elviszlek magammal e heti vendége, Hozleiter Fanny Mosolyka.

57 like / 5 dislike 1194 megosztás

Kern András: „Az én korosztályom nem fogja a veszteségét érezni annak, hogy ő már nem kell”

Elviszlek magammal – 2025. május 14. – DTK

Miért érzi úgy 77 évesen, hogy már nem igazán kell? Hogy van most, néhány hónappal azután, hogy nagyon megijesztett mindenkit, amikor rosszul lett a színpadon? Hány elégedett pillanatot tud felidézni páratlanul hosszú pályájáról? Mi az, ami még képes felvillanyozni őt? Mi lett a hollywoodi álmaival? Miért haragszik a kritikusokra és mennyire gondolja politikainak a Kossuth-díjat? Kern András az Elviszlekben!

0 like / 0 dislike 29 megosztás

„A genetika megtölti a pisztolyt, és az életmód meghúzza a ravaszt” – Dr. Márky Ádám orvos

Elviszlek magammal – 2025. május 21. – DTK

Túlélő üzemmódban vagyunk, és úgy próbáljuk tompítani a feszültséget, hogy belebetegszünk. Az átlag 65+-os magyar ember 3-4 évvel él kevesebbet egsészségben, mint uniós társai. Mi köze a mentális állapotunknak a fizikai egészségünkhöz, és hogyan lehetne ténylegesen csökkenteni a stresszt? Az Elviszlek magammal vendége: Dr. Márky Ádám orvos, longevity kutató.

0 like / 0 dislike 65 megosztás

Dr. Márky Ádám: Az egészségtelen szokásaink segítenek abban, hogy az élet elviselhető legyen

Elviszlek magammal – 2025. május 22. – TF, DTK

„Túlélő üzemmódban vagyunk, és ebben rengeteg a feszítettség” – mondja Dr. Márky Ádám orvos, longevity-kutató, mindfulness szakértő, aki szerint ennek hatásai az egészségi állapotunkon mutatkoznak meg hosszú távon.

0 like / 0 dislike 2 megosztás

Szász Júlia: Gyerekszerepbe tud tenni egy ilyen, súlyosabb baleset

Elviszlek magammal – 2025. május 30. – TF, DTK

Szász Júlia a színházi balesete identitásképző és vízválasztó jelentőségéről, a baleset előtti és utáni életéről mesélt az Elviszlek magammal legújabb epizódjában.

0 like / 0 dislike 6 megosztás

Legfrissebb

Szülőként sportolni luxus?! Kicsit, de megéri áldozni rá

WMN Life – 2026. június 6. – TF

Tudjuk, hogy nehezen fér bele a rendszeres mozgás a gyereknevelés mellett. De hozunk néhány konkrét tippet, hogy hogyan lehet mégis beszuszakolni az életetekbe, mert fontos.

Így vernek át „klinikailag bizonyított hatású” termékekkel

WMN Egszsg – 2026. június 6. – KAd

Te is érezted már úgy, hogy nem vásárolni mentél a drogériába, hanem kémiából vizsgázni? A sciencewashing egy rafinált marketingtrükk, amely a tudományosság látszatát kelti: latin szakzsargonnal, meggyőzően tálalt kutatási adatokkal, homályos tesztekkel és hangzatos ígéretekkel operál. Hogyan ne váljunk balekká a boltokban?

Egy fillért sem kapott a neki szánt örökségből Karl Lagerfeld macskája, Choupette

WMN Szűrő – 2026. június 6. – NA

A világ leggazdagabb macskája lehetne a néhai Karl Lagerfeld kedvence, de egy kanyi vasat sem kapott.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >

Még több videó

D. Tóth Kriszta: Viszontlátásra – Elviszlek magammal: az utolsó epizód

Elviszlek magammal – 2025. június 11. – DTK

Nem kell mindent elengedni! – D. Tóth Kriszta az utolsó Elviszlek magammal adásról

Elviszlek magammal – 2025. június 12. – TF

D. Tóth Kriszta válaszol az Elviszlek magammal utolsó részében

Elviszlek magammal – 2025. június 14. – WMN

Legkedveltebb

„Kifelé mosolygok, belül tornádó pusztít” – Az élet magasan funkcionáló depresszióval (olvasói írás)

VIM – 2026. május 24. – WMN

Pásztory Dóra paralimpiai bajnok: A magyar sport szóljon újra a mozgásról!

WMN Ügy – 2026. május 26. – PD

Lejárt... Megehetem? – Kvíz az élelmiszerek fogyaszthatóságáról

WMN Play – 2026. június 2. – DD

Az „Aranykarú” plazmadonor, aki rettegett a tűtől, mégis több mint 2 millió csecsemő életét mentette meg

WMN Life – 2026. május 24. – BG

„Most én jövök!” – 60 éves Spitzer Gyöngyi Soma

WMN Life – 2026. május 29. – SzAE

Kövess minket!

WMN TAGSÁG WMN wmnmagazin wmn.hu WMNMagazin WMN.hu WMN hírlevél WMN SHOP

Podcast

„MILF vagyok és nem félek szexelni!" (podcast)

Podcast – 2026. április 24. – SzAE, TF

„Tom Selleck, Jason Momoa, Zac Efron, James Fraser, gyertek ránk! Csak előtte mosakodjatok meg!" (podcast)

Podcast – 2026. április 17. – DD, SzAE, TF

„Ezek a pornófogyasztó fiúk veszik majd el a lányaink szüzességét!” (podcast)

Podcast – 2026. április 10. – DD, SzAE

„Mást jelentett a monogámia, amikor még 40 év volt az átlag életkor” (podcast)

Podcast – 2026. március 27. – SzAE

Vissza a „nyeregbe” – azaz: szex kihagyás után (podcast)

Podcast – 2026. március 20. – SzAE

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok
  • LinkedIn
  • WMN Shop
  • Értékeink
  • Impresszum
  • Kapcsolat
  • Tartalom felhasználása
  • Jogi dokumentumok
  • Adatvédelem
  • Médiaajánlat

© 2026 wmn.hu – WMN Média Kft.