Kásás Tamás: Nem készültem arra, hogy mi lesz a vízilabda után – Elviszlek magammal (évadpremier!)
Rovattámogatás
2021. szeptember 8.
|
DTK
Nem szeret magáról beszélni. Sosem szeretett, de egy időben muszáj volt. Most nem muszáj, mégis beszél. És egyáltalán nem esik nehezére. Azt mondja, tele van mondanivalóval, amit legszívesebben leírna, meg tudna már tölteni legalább három könyvet a sok gondolattal. Hogy miért nem írta még le? Hát azt hiszem, most éppen ez Kásás Tamás életének legszimbolikusabb kérdése. Pedig szerintem sokan kíváncsiak lennénk rá. Mert az ő vízilabda-válogatottjuk akkor is igazi hőse ennek a hazának, ha Tomi éppenséggel tiltakozik e kifejezés ellen. „Minket nagyon felemeltek, de nem érzem, hogy hősök lettünk volna” – mondja, és látom, hogy komolyan is gondolja. És hiába minden rajongás és elismerés, ő nem azt a három olimpiai aranyérmet tekinti a legfontosabb dolognak az életében. Hogy mit tekint annak, mivel foglalkozik – vagy legalábbis, mivel szeretne foglalkozni –, hogy mi és ki teszi boldoggá, arról is beszélgettünk. Ahogy mesélt a testképproblémáiról (persze hogy vannak neki), az érzékenységéről, a négy éve megtalált vegánságról és az oly nagyon áhított és keresett lelki-mentális békéről is. Itt az Elviszlek magammal őszi premierje, és benne: Kásás Tamás.
Neked ajánljuk
Elviszlek magammal –
2025. május 7.
–
DTK
Úszóiskolát nyit vagy kávézót, esetleg sportpszichológusként épít civil karriert. Kapás Boglárka olimpiai bronzérmes úszó ötévesen ment le először az uszodába, és negyed évszázados sportolói pályától köszönt el tavaly decemberben a budapesti rövidpályás vb-n. Most megadja magának az időt a gondolkodásra és a gyászra.
0 like / 0 dislike
16 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. május 14.
–
DTK
Miért érzi úgy 77 évesen, hogy már nem igazán kell? Hogy van most, néhány hónappal azután, hogy nagyon megijesztett mindenkit, amikor rosszul lett a színpadon? Hány elégedett pillanatot tud felidézni páratlanul hosszú pályájáról? Mi az, ami még képes felvillanyozni őt? Mi lett a hollywoodi álmaival? Miért haragszik a kritikusokra és mennyire gondolja politikainak a Kossuth-díjat? Kern András az Elviszlekben!
0 like / 0 dislike
29 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. május 21.
–
DTK
Túlélő üzemmódban vagyunk, és úgy próbáljuk tompítani a feszültséget, hogy belebetegszünk. Az átlag 65+-os magyar ember 3-4 évvel él kevesebbet egsészségben, mint uniós társai. Mi köze a mentális állapotunknak a fizikai egészségünkhöz, és hogyan lehetne ténylegesen csökkenteni a stresszt? Az Elviszlek magammal vendége: Dr. Márky Ádám orvos, longevity kutató.
0 like / 0 dislike
55 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. június 4.
–
DTK
Benedek-Epres Panni továbblépett, de az az érzése, hogy az ország egy része nem lépett vele együtt. Köszöni, nem kéri többé az özvegyi fátylat és nem kéri az ítélkezést sem. Egyedülálló anyukaként új életet épített, autonóm nőként pedig saját vállalkozást. Öröm nézni!
0 like / 0 dislike
84 megosztás
Elviszlek magammal –
2025. június 11.
–
DTK
Tíz év, 310 epizód, tízezer kilométer után az Elviszlek magammal című műsor befejeződik. Az utolsó, rendhagyó epizódban korábbi vendégek és olvasók kérdezik a műsorvezetőt, D. Tóth Krisztát. Moderátor: Fegyverneki Sanyi.
0 like / 0 dislike
20 megosztás
Elviszlek magammal –
2018. április 18.
–
DTK
Ritkán látni ilyen boldog, kiegyensúlyozott (és, hát igen: gyönyörű) negyvenes anyukát. Az Elviszlek magammal e heti epizódjában Benedek-Epres Panni modell, műsorvezető, vagy, ahogy az Instagram-oldalán saját magára utalni szokott: #benedekné (merthogy ő a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó felesége)
81 like / 13 dislike
1378 megosztás