Tényleg hosszabbak lettek a filmek?
Miért készül manapság annyi háromórás alkotás? És ki bírja ki őket pisiszünet nélkül?
Miért készül manapság annyi háromórás alkotás? És ki bírja ki őket pisiszünet nélkül?
Csepelyi Adrienn könyvajánlója azoknak, akiket nem érdekelnek az elavult szabályok.
Hogy milyen ma anyává válni Magyarországon? Az attól függ.
Sorra megdöntötte a tabukat: megcsalta a férjét, elhagyta a gyerekeit, szeretőket tartott, kereste a feltűnést, és az irodalomban, valamint színpadon szeretett volna érvényesülni, pedig arisztokratának született. Életmese egy megzabolázhatatlan asszonyról:
Két olyan kivételes embert, mint Paul Newman és Joanne Woodward még egyszer hat órán át is képesek volnánk nézni.
Éljen az önszeretet és a testpozitív élet védőszentje, Lizzo! A vele készült új dokumentumfilmet Csepelyi Adrienn ajánlja.
„De mégis, ki tehet arról, hogy ez a dokumentumsorozat… bocsánat, »dokumentumsorozat« elkészült? Segítünk: te. És mindenki, aki rájuk kattint, megnézi őket, kommenteli a róluk szóló tartalmakat (az is, aki a világért sem nézne meg egy kockányit sem, de azért véleményez), és… és igen, az is, aki ír róluk. Ez van. De attól szeretni még nem kell. Mi sem tesszük” – mondja a hercegi párról készült új Netflix-sorozat kapcsán D. Tóth Kriszta.
Vajon mit szólt hozzá Diana Ross, amikor kiderült, hogy a dalt, amit neki írtak, valójában drag queenek ihlették? Miről szól igazából a Relax című sláger, és hogyan lett a Village People legismertebb zenéje, az Y.M.C.A. – ami egyébként a Fiatal Keresztény Férfiak Közösségét jelöli – az LMBTQ-közösség himnusza? Tarts velünk erre a szivárványos popkulturális utazásra, és megtudod!