Nyolc ok, amiért imádok nőkkel dolgozni
Szerzőnk azt állítja, hogy igenis nagyon jó nőkkel együtt dolgozni. És mi az indokait olvasva hajlamosak vagyunk igazat adni neki... Olvasd el, aztán oszd meg velünk a te tapasztalataidat!
Szerzőnk azt állítja, hogy igenis nagyon jó nőkkel együtt dolgozni. És mi az indokait olvasva hajlamosak vagyunk igazat adni neki... Olvasd el, aztán oszd meg velünk a te tapasztalataidat!
Te mire szoktad használni az SMS-ezést? A gyerekedet irányítod távolról, instrukciókat adsz a munkatársaidnak, a barátnőddel rövidítésekben pletykálsz, vagy szexi képeket küldözgetsz a pasidnak? Már 23 éve küldözgethetjük a 160 karakteres üzeneteinket!
Van, akiben már gyerekként ott figyelt az üzleti érzék, van, aki mindig minden forintját elköltötte, és van, akinek úgy kellett a filléreket összecsenni fagyira. Ahányan vagyunk, annyi történet a zsebünkből. Végül azért, így vagy úgy, csak megtanultunk bánni a pénzzel. Legalábbis túléltük az eddigi életünket.
Nem lehet elég sokat beszélni a rákról. Szentesi Éva sorozata is erről szól. Éva már kétszer is legyőzte ezt a betegséget, és néhány olvasó jelezte, mennyire unja, hogy „Szentesi Éva mindig csak a rákról ír”. (Ez amúgy nem igaz.) Tudjátok, miért nem hagyja abba az erről való beszédet? Mert van, aki hallgat rá, és időben elmegy szűrésre. Nem is kevesen vannak ilyenek – szerencsére!
Hajtunk, stresszelünk, hiába fogadkozunk, akkor is meg akarunk felelni, ha másnak nem is, hát magunknak. Nem csoda, hogy jönnek a betegség tünetei. Gabi szembenéz, és feltesz néhány kellemetlen kérdést. Azaz: tényleg életmódot vált. Kívül-belül változik.
Úgy tűrünk minden mérgező helyzetet – otthon, a munkában, a közéletben –, mintha ez valamiféle virtus volna, mondja Feldmár András. A nemzetközileg elismert magyar pszichoterapeuta szerint ennek az lesz a vége, hogy megbetegszünk. A párizsi terrortámadásról, a gyerekeinkről, a gátlásokról, a halálról, az életről beszélgettünk vele... sokszor zavarba ejtő szókimondással. D. Tóth Kriszta interjúja.
Indul az új tesztünk! Csak néhány perc és már meg is tudod, mennyire vagy modern szülő, mennyire tudsz megbirkózni a modern világ technikai kihívásaival, mennyire vagy netfüggő, és azt is, milyen példát mutatsz a gyerekednek. Aki már egy teljesen másik népcsoport: a digitális bennszülöttek tagja.
Mivel te ismered magad a legjobban, ezért azt is csak te tudhatod, milyen karácsonyi ajándékra vágysz leginkább. Logikus. Na, de mégis, hogy néz már az ki, hogy saját magad veszed meg az ajándékodat? Ezért aztán marad a burkolt és kevésbé burkolt utalgatás... aztán, ha minden kötél szakad (és persze szakad), akkor a csere, ünnepek után.