Kormos Anett: A humorista és a szépség
Gondoltuk, megkérdezzük Kormos Anett véleményét a szépségről. Úgy általában. Ha már úgyis olyan sokat forog a neve mostanában hasonló témákban... (nem, nem utalunk semmire!)
Gondoltuk, megkérdezzük Kormos Anett véleményét a szépségről. Úgy általában. Ha már úgyis olyan sokat forog a neve mostanában hasonló témákban... (nem, nem utalunk semmire!)
Beszéljünk a pillanat kultuszáról. Valóban annyira fontos „megélni a jelent"? Akkor is ha a jelen ijesztő és szomorú? Tényleg semmire sem jó a stressz, a szorongás? Na, nézzük!
Beleástuk magunkat az olcsó női magazinokba, és lemerültünk az internet mély bugyraiba, hogy összeszedjük nektek a legelvetemültebb fogyókúrás tanácsokat. A következő hét „jó tanács" azon túl, hogy eget verő baromság, még veszélyes is lehet. Szóval mielőtt nekifognál a tavaszi diétának, olvasd el ezt!
Külön tantárgyak nincsenek, egyenruha, kalap és kötelező naptej van. Reggel negyedóra a szülőkkel közösen, és levegő, levegő, levegő, ha esik, ha fúj. És akkor a házi feladat egészen különleges rendszeréről még nem is beszéltünk. Nem lehetne, hogy mindnyájan ausztrál első osztályosok legyünk?
Tapintatlanság. Annyiszor volt már benne részed, mióta egyedül neveled a gyerekedet. Meg a kéretlen tanácsokban, beszólásokban és kérdésekben. Az egyedülálló szülők világnapján természetesen Egyedülanya mesél erről.
Ma van a boldogság világnapja, a legenda szerint március huszadikán „találták fel" az emberek a boldogságot. Pedig ennyi időnk azért nincs, hogy évente csak egyszer ünneplejük ezt a dolgot. És nem akarunk olyan ronda közhelyeket eldurrogtatni, hogy „az év minden napján boldognak kell lenni". Meg: „élj a mának!" Állj meg egy percre, és gondold át, mikor voltál igazán boldog az életedben...
Hogyan bocsáthat meg egy többszörösen árva, elhagyott (felnőtt) gyerek az anyjának és az apjának? A hálával keveredett düh és a visszafojtott bánat előbb-utóbb megbosszulja magát. Kalapos Éva Veronika útja sem volt túl egyszerű, de most megosztotta veletek és velünk a saját gyógyírjét.
Pásztory Dórit folyamatosan „beteggé tesszük". Szándékosan, aljas módon. Mégpedig azzal, hogy mennyire jól érezzük magunkat itthon, a szerkesztőségben, a WMN-estjeinken, a csapatépítő találkozókon, sőt a szokásos hétköznapi munkaidőnkben is. Úgyhogy csináltunk neki egy jó kis betegséget, amit honvágynak hívnak...