„Megérezni a nyár és a gyerekkor felhőtlenségét” – Így vált nálunk hagyománnyá a baráti anyás-lányos nyaralás
Minden évben van öt-hat felhőtlen nap, amikor a két barátnő nyaralni megy a lányaikkal…
Minden évben van öt-hat felhőtlen nap, amikor a két barátnő nyaralni megy a lányaikkal…
Tóth Flóra fejlődési útja az összehajtható vécészűkítő ülőkétől a „csak egy szál bikinit hoztam ez az útra” szintig.
„Szuper, hogy egyáltalán bekerült a diskurzusba, hogy ne tabusítsuk a kövérséget, a bőrhibákat, a szőrt – ezzel én is maximálisan egyetértek –, de muszáj lenne gondolni azokra is, akik továbbra sincsenek reprezentálva” – vallja Szabó Anna Eszter. Szerinte ugyanis a sovány és a duci között megannyi alkat van még, és ameddig bárki kimarad, addig azt hirdetni, hogy „minden testalkat számít”, nagyon-nagyon káros.
Hogyan hat a nőkre és a gyerekekre a kényszerített terhesség? Ennek járt utána pszichológiai kutatások segítségével Milanovich Domi.
„Amikor beüt a krach, akkor kapkodjuk a fejünket, ordítunk a szomszéddal, hogy ne locsoljon, mert nem tudjuk megfürdetni a gyereket.” Állítólag ez a leghűvösebb nyár a hátralevő életünkben. De már most is vízkorlátozást rendeltek el több településen. Mi ennek az oka? Ki hibázott? – ezt járja körül Iliás-Nagy Katalin.
És neked mi a legemlékezetesebb/legbizarrabb/legviccesebb fesztiválsztorid?
A magyar a „buzi” szót a lehető legnagyobb természetességgel használja a rossz, kellemetlen, bosszantó és férfiatlan dolgokra, alapvetően megteremtve a párhuzamot, miszerint, ami buzi, az rossz. De miért buzizunk, és miért baj, ha megtesszük?
Egy nyaraláson bármi megtörténhet (meg annak az ellenkezője is)…