Mindig is volt egy olyan érzésem, hogy Barabás Évában sokkal több van, mint amennyi lehetőséget kap arra, hogy megmutassa a képernyőn. Azt tudtam, hogy hozzám hasonlóan ő is vidéki lány, azt pedig el tudtam képzelni, hogy – noha több mint két évtizede képernyőn van már, és látszólag magabiztos – a „vidékisége” miatt sokszor érezte magát kicsinek és elveszettnek a városban és a szakmában egyaránt. De nemcsak erről beszélgettünk, hanem arról is, hogyan szóltak be neki gyerekkorában a „cucli” hajára, a férfias orrára, hogyan vágták a fejéhez, amikor népművelőként kulturális programokat szervezett Bonyhádon, hogy ez már „majdhogynem prostitúció”, és persze a gyerekkérdésről is. Mert Évi 48 éves, és nincs saját gyereke. El lehet képzelni, hogy mi mindent „kap” ezért... Új műsorunk, Az én életem, az én döntésem első részében Palya Beával beszélgettem. Most következik: Barabás Éva.
Csupa szív, csupa erő, csupa sebezhetőség, csupa mondanivaló. Ott van a szemünk előtt 30 éve nap mint nap, mégis az az érzésünk, hogy olyan keveset tudunk róla. Pedig lenne mit! Szóval, nagyon örülünk, hogy DTK elvitte magával Barabás Évit.
Tavaly áprilisban elindította a saját YouTube-csatornáját a televíziózás legendás alakja, mert még mindig van fontos mondanivalója a világról. Most is csak ült D. Tóth Kriszta mellett… és mesélt.
Anyukája révén szerb, apukája oldaláról magyar, ő viszont úgy érzi, a magyaroknak nem elég magyar, a szerbeknek nem elég szerb. Ismerős számára a kisebbségi léttel járó „nem vagy idevaló” érzése – nekem viszont az az érzésem, hogy éppen ez, a vérében hordozott sokféleség miatt izgalmas. Ember Márk színész az Elviszlekben.
Ismerős az érzés, mintha a párválasztásaidban újra és újra ugyanabba a folyóba lépnél? Te is feltetted már magadnak a kérdést: miért ismétlem ugyanazokat az önsorsrontó köröket a párkapcsolataimban? A válasz mögött megbújó okok azonban sokkal komplexebbek, mint elsőre hinnéd. Itt a Beszélnünk kell! új epizódja a párkapcsolati sémákról.
„Nem bánom már, hogy az élettől ezt a feladatot kaptam” – mondja mosolyogva az autóban, miután elmesélte elképesztő és kőkemény történetét. Kiss Péter Pál nyolcévesen került kerekesszékbe addigi, totálisan szabad falusi életéből. Újra kellett tanulnia élni és álmodni. Mára kétszeres paralimpiai, négyszeres világ- és négyszeres Európa-bajnok. Ismerjétek meg őt!
Egyre többet vagyunk egyedül, és ez a társas készségeinkre, az épített környezetünkre, a szokásainkra, a valóságészlelésünkre is kihat. Na meg a politikára, ami egyre groteszkebbé válik.
Az óvodában, iskolában sok problémája volt, nem volt jó tanuló annak ellenére, hogy Mensa HungarIQa-tag. Harmincéves volt, amikor megkapta a diagnózisát: autista, aspergeres, ADHD-val kiegészítve. Fekete Gy. Viktor korábban grafikusként dolgozott, az Autista Vagyok YouTube-csatorna társalapítójaként ma már másoknak segít.
Lily Phillips OnlyFans-modellként dolgozik, magát elsősorban prostituáltnak tartja, de örül, ha üzletasszonyként hivatkoznak rá. Az is, hiszen évi kb. 2 millió dollárt keres, kilenc alkalmazottat foglalkoztat, emellett a szüleit és a családját is támogatja. Nemrégiben vállalta, hogy egy kihívás részeként huszonnégy óra alatt száz férfival létesít kapcsolatot – az erről készült videókat saját platformján értékesítette – februárban pedig ezer férfire emeli a tétet, szintén egyetlen nap alatt.