„Egy dolgom van az életben, a zene, és az a kérésem, hogy hagyjanak énekelni!” – 18 éve nincs köztünk Cserháti Zsuzsa
Tizennyolc éve ezen a napon halt meg Cserháti Zsuzsa, a hangja viszont mindörökké velünk marad.
Tizennyolc éve ezen a napon halt meg Cserháti Zsuzsa, a hangja viszont mindörökké velünk marad.
Az anya mindent megbocsátott. Vajon a lánya is így tesz?
Múlt hét végén önhibájából életét vesztette egy 17 éves fiú. Az internet népe pedig összegyűlt, hogy pálcát törjön felette. De miért ugrunk azonnal annak, aki megbotlik, és ítélkezünk csípőből: megérdemelte a halált?
Lovasterápia, amely a legmélyebb letargiában nyújtott érzékeny segítséget.
A bizonytalanságban annyira jól jön a régi öregek bölcsessége!
Ugyanabban a fertőben tapicskolunk mindannyian, csak van, aki nem akar tudni róla…
Egy kisfiú kiszaladt az úttestre. Elütötte egy valószínűleg vétlen autós. A gyermek nem élte túl. Az internet népe meg… azt csinálja, amit szokott. Pedig most nem kellene.
„Mintha a nagymamám haldoklott volna a szemem láttára.”
„Mindenkitől elvált, akit megunt, csak az élettől nem akart.”
Bejárta a sajtót a hír két hónapja, hogy meghalt egy asszony, akit ide-oda küldözgettek a kórházak, de érdemi segítséget nem kapott. A nyomozás még tart, most a lánya mesél arról, miként emlékszik vissza arra a drámai két napra.