Kormos Anett: Nem jó egyedül – az első ottalvós osztálykirándulás
Na, vajon hogy érzi magát Anett, amikor elutazik a nagyobbik lánya élete első ottalvós kirándulására? És hogy érzi magát a kisebbik?
Na, vajon hogy érzi magát Anett, amikor elutazik a nagyobbik lánya élete első ottalvós kirándulására? És hogy érzi magát a kisebbik?
A címben föltett kérdés helyesen így hangzana: „Mit csinál a kommentátor, aki nem kommentálhat – legföljebb otthon, a vasalni való ruháknak meg a szétdobált játékoknak?" Javában zajlik az úszó EB Londonban, és Pásztory Dóriban fölmerült, hogy vajon visszaülne-e abba a bizonyos dobozba...?
Témazárók, év végi dolgozatok, felelések, koncert, bemutató edzés... és az ezeket kísérő elmaradhatatlan kérdés: „Anyaaaaa, hány nap van még hátra az iskolából?" Mindenki várja a végét. Íme, a pszichológus 7 tippje arra, hogyan éld túl a legnehezebb időszakot:
Íme, elérkezett a botrányos ágyválasztó! Te mit szeretnél: együtt vagy külön? Pihentető éjszakai alvás vagy összebújós romantika?
Vajon valóban elvesztegetett idő, amit a gyerek – a szülők, tanárok szempontjából nézve – semmittevéssel tölt? Érdemes nyüstölni éveken át? Vagy inkább hagyjuk, hadd érjen be a maga tempójában? Íme, egy úgynevezett „későn érő gyerek" vallomása, aki ma már felnőtt. Mert persze csak felnőtt valahogy...
„Versenyben kell lenni, és pörgés van, szédülésig. Szó szerint." De azért szeretjük. Vagyis szeretik – ők, az Y generációsok. Mint például Péter, aki összeszedte, hogyan is érzi magát egy mai fiatal.
Szemérmetes, nyálcsorgatós, szaftos tartalom következik! Csak bevállalósoknak!
„Ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, már jó. Az ő teste nem lehet zavaró. Ha mégis, akkor sem." Vigyázat, provokatív tartalom! (Vigyázat, modoros figyelmeztetés!)