„Feminista amazonok dagonyája” – Egy muszlim magyar nő kalandja a Spartan Race-versenyen
Határozott királynők a sárban, avagy: „a Spartan az elmédbe vési: te egy önálló, értékes nő vagy, aki – bármilyen akadályt hozzon az élet, – mindent legyőz”.
Határozott királynők a sárban, avagy: „a Spartan az elmédbe vési: te egy önálló, értékes nő vagy, aki – bármilyen akadályt hozzon az élet, – mindent legyőz”.
Addig kellene feltenni a legfontosabb kérdéseket a másiknak, amíg él. Novella. De az érzés valóságos.
Ha lehet, ti ne véletlenül, hanem szándékosan olvassátok el a könyvet, amit Both Gabi ajánl nektek. Nem fogtok benne csalódni!
A modernizációval nem a gyász változott meg, hanem az arra adott emberi reakció. Nincs sem idő, sem tér arra, hogy fájjunk. Nem adják meg nekünk, nem adjuk meg magunknak.
Egy különös és különleges barátság története.
Te próbáltad már? Vagy épp idén terveztél először belevágni?
Dolgok, amiket jó lett volna, ha elmondanak nekünk kiskamasz korunkban. (És nemcsak a lányoknak.)
A hagyományok segítnek a halál feldolgozásában, kár, hogy elfelejtettük őket.