Hol vagytok, férfiak? – Egy kisfiú édesapjának büfijei és bukásai
Zsoltnak elege van. És igaza… Még mindig tele a város szatírokkal, és mindenki csak lapít.
Zsoltnak elege van. És igaza… Még mindig tele a város szatírokkal, és mindenki csak lapít.
Miért holvanáznak a férfiak? És miért a GPS a nők legjobb barátja?
Egy nemrégiben publikált cikkünkre, ami a férfi-női viszonyokról szólt, nagyon sok komment és visszajelzés érkezett, és tengernyi színes vélemény is született a témában. Például ez is itt, ni:
Ha egy nő elégedett az életével, akkor – akár férfi társ nélkül is – de valójában boldog. Csak néha hosszú az út, amíg ezt felismerjük.
Ismerős a helyzet?
A 45 néha sok, olykor kevés. A 45 felhatalmaz. A 45 megszabadít. A 45 bölccsé tesz. A 45 kinyit.
Nem kell hozzá sok, csak egy kis fantázia!
Ó, ti démonaitokkal küzdő férfiak! Hát ki fog benneteket megmenteni?
Vagy inkább kapd be... – szerintem. Fiala megint kiakad.