A sárga étel édesebb, a kék meg lágyabb ízű – így verjük át magunkat
Sós, édes, keserű? Néha nehéz eldönteni. Zsuzsa kóstolt.
Sós, édes, keserű? Néha nehéz eldönteni. Zsuzsa kóstolt.
Még annyira sem beszélnek róla, mint a nők
Kriszta negatívkodott. De nem bánjuk.
De jó lenne, ha nem kéne duplán fizetnünk azért, hogy egyszer normálisan kivizsgáljanak!
Nem könnyű sportszülőnek lenni: a szükséges engedélyek és igazolások beszerzése legalább olyan izzasztó tud lenni, mint egy kétórás erősítő edzés.
Mi a fene történik a világgal?
Zoli története, aki több év házasság után coming outolt, most folytatódik. Megbánásról, jó és rossz döntésekről, betegségről és elfogadásról.
Szentesi Éva jól van. Egy éve mondták ki először, hogy megszűnt a szervezetében a rosszindulatú sejtburjánzás, és szerencsére azóta is ezt ismételgetik minden egyes vizsgálatnál. Ám Évi nem bízza el magát, tudja, nagyon sokat vesztene, ha nem figyelne oda önmagára.
„Ha egy férfi és egy nő együtt él, összeházasodik, gyerekeik születnek, ezt hívjuk családnak” - nyilatkozta Orbán Viktor tegnap a portugál Expresso című lapnak. Oké, de mi ezzel a baj?
Az anyák szerződésében nincs benne, hogy betegek lesznek. Vagy elvágódnak a padlón és összetörik magukat, miközben a „bibis" gyerekkezeket kellene puszilgatniuk. De tényleg, nem is értjük, hogy képzeli ezt Egyedülanya?!