„Ezért szeretném, hogy a lányom nemet mondjon” – Kötelező olvasmány makrancos lányok szüleinek
Ha valaha volt dolgod dackorszakos gyerekkel, vagy épp te vagy az, aki „nem tud beállni a sorba”, akkor mindenképpen olvasd el ezt:
Ha valaha volt dolgod dackorszakos gyerekkel, vagy épp te vagy az, aki „nem tud beállni a sorba”, akkor mindenképpen olvasd el ezt:
Mondd csak, mióta lett nem magányügy a másik ember teste, alakja?
Y generáció, tanácstalanság, elkeseredettség, szeretet, kritika. Vélemény. És a tiéd mi?
Ha valóban jól jönne a tanács, hirtelen mindenki másról kezd beszélni. Bezzeg, ha minden rendben van (szerinted), csak úgy dől rád az okosság!
„Ne ítélj, hogy ne ítéltess!”
Így leszel intim pillanatok kukkolója, akár akarod, akár nem. Neked mi a véleményed? (Kommentelni csak a cikk elolvasása után ér!)
„Senki nem érdemli azt, hogy éhezzen vagy éhen haljon, csak azért, mert rossz helyre született.”
„Azt hiszem, én szerencsésebb vagyok, mint édesanyám volt 33 évvel ezelőtt. Őt az utcán nyíltan megszólták, holott négy hónapos terhesen hozzáment az édesapámhoz. Viszont olyan stigma voltam rajta 18 éves korában, aminek a hatásait ma is érzem.”
„Akinek van véleményformáló ereje, aki túlélt, aki itt maradt, akit csak simán megszívattak, akit az út szélén hagytak, akiknek elengedték a kezét, akinek számít a jövője, az soha többé nem félhet, nemcsak a hatalomtól, hanem semmi mástól sem.”