• Élet
    • WMN Karcok
    • WMN Life
    • WMN Egszsg
    • WMN Szpsg
    • WMN Otthn
    • WMN KNYHA
    • WMN Szex
  • Kult
  • Zizi
    • WMN Zizi
    • WMN Play
  • Júzer
  • Ügy
    • WMN Ügy
    • WMN XL
  • VIM
  • Videó
    • Short
    • Long
    • Elviszlek magammal
    • KI VELE!
    • BREAKOUT ROOM
    • További videók
  • SzuperWMN
  • Creator
  • KI VELE!
Long
WMN Hírlevél WMN Shop
  • Élet
  • Kult
  • Zizi
  • Júzer
  • Ügy
  • VIM
  • Videó
  • SzuperWMN
  • Creator
  • KI VELE!
  • WMN Karcok
  • WMN Life
  • WMN Egszsg
  • WMN Szpsg
  • WMN Otthn
  • WMN KNYHA
  • WMN Szex
  • WMN Zizi
  • WMN Play
  • WMN Ügy
  • WMN XL
  • Short
  • Long
  • Elviszlek magammal
  • KI VELE!
  • BREAKOUT ROOM
  • További videók
60158

Nyílt lapokkal: a szellemek vidéken laknak

Bajomi Nagy György, Hámori Gabriella, Kókai Tünde, Polgár Csaba

Támogatott tartalom

2023. május 29.

Ebbe a csapatba került a Lennél politikus? kérdés is, amely azért különösen érdekes, mert Hámori Gabi társa (Juhász Péter – a szerk.), kislányának édesapja a megismerkedésük idején aktívan politizált – és Gabi erről is egészen őszintén elmondja a véleményét. Szóba kerülnek a gyerekeket a színészi pályáról lebeszélő tanárok (meglepően sok színésznek van ilyen élménye), a szellemek (amik vidéken laknak), a párterápia (vajon ki járt már, és ki menne el?), illetve az is, mit gondolnak a megbocsátásról. Nem is folytatom, egyszerűen azt mondom, nézzétek meg magatok, és fogtok nevetni, de lehet, hogy sírni is. A házigazda: Hámori Gabriella, a vendégek pedig: Bajomi Nagy György, Kókai Tünde és Polgár Csaba.

politikus Nyílt lapokkal Juhász Péter Hámori Gabriella társa

További cikkeink

  • Coppola 40 évig üldözött egy álmot, a kérdés, mit ér el vele
  • Egy nevelőszülő története: „Van, hogy Bence édesanyja is anyának hív engem a kisfia előtt”
  • Kompetenciamérés: „a kormány szintet lép azzal, hogy már az iskolai osztályozásba is beavatkozna”
  • Van-e még helye a dúláknak a szülőszobákban?
  • Gerő Eszter Sütizz alapító: Örökre bezárok. Ebben az országban szégyenkeznem kellett a munkám miatt
Ne maradj le a jó életről!
Iratkozz fel a WMN hírlevelére!
WMN.hu nyitóoldalUgrás a WMN.hu nyitóoldalára
LIKE 0 Like
DISLIKE 0 Dislike
9 Megosztás
Ajánlom másnak is:
Szólj hozzá a Facebook-on!Szólj hozzá a Facebook-on!

Neked ajánljuk

Nyílt lapokkal: Lehet erőszakmentesen is színházat csinálni. Itt az élő példa!

Long – 2023. június 5. – SzAE

Eljött a pillanat, itt a Nyílt lapokkal évadzáró adása! A nézői kérdésekre ezúttal Tenki Réka, Takács Nóra Dia, Máthé Zsolt és Friedenthal Zoltán válaszoltak.

0 like / 0 dislike 15 megosztás

A jó színház úgy működik, mint a svájci óra - Nyílt lapokkal premier

Long – 2024. március 12. – SzAE

Végre itt van a Nyílt lapokkal második évada! Az Örkény Színházzal közös műsorunkban a társulat művészei olyan kérdésekre válaszolnak, amiket a forgatásokat megelőzően a nézők küldtek be nekünk.

0 like / 0 dislike 19 megosztás

„És jó apa vagy?” – Nyílt lapokkal Gáspár Mátéval, Kókai Tündével, Polgár Csabával és Tenki Rékával

Long – 2024. március 19. – TF

A Nyílt lapokkal 2.0 kártyaasztala mellett mélységek és magasságok, vicces és komoly pillanatok Kókai Tünde, Tenki Réka, Gáspár Máté és Polgár Csaba négyesével.

0 like / 0 dislike 27 megosztás

„Persze hogy hívtak rám rendőrt fiatalkoromban” – Nyílt lapokkal Vajda Milánnal, Borsi-Balogh Mátéval, Hajduk Károllyal és Dóra Bélával

Long – 2024. április 2. – DD

Az asztalnál ülő négy színész közül ketten szemrebbenés nélkül kirabolnának egy bankot, ha tudnák, hogy sosem buknak le – de vajon kik ők? Többek között ez is kiderül a Nyílt lapokkal legújabb epizódjából.

0 like / 0 dislike 24 megosztás

„Színpadon csaltam” – Nyílt lapokkal Tenki Rékával, Zsigmond Emőkével, Gálffi Lászlóval és Nádasdy Ádámmal

Long – 2024. április 9. – SzAE

Ebből az adásból kiderül, hogy lesznek a kisbabák, és az is, hogyan viszonyul Nádasdy Ádám a marslakókhoz. Mi nem hagynánk ki a helyetekben.

0 like / 0 dislike 35 megosztás

„Nagyon dzsanázom, ahogy énekelsz!” – Nyílt lapokkal Molnár Piroskával, Takács Nóra Diával, Jéger Zsomborral és Polgár Csabával

Long – 2024. április 16. – SzAE

Ezt az adást kár lenne kihagyni! Hacsak nem akartok lemaradni arról, ahogy Molnár Piroska mesél a… bármiről.

0 like / 0 dislike 22 megosztás

Legfrissebb

Tompa Andrea: És a szüleid… elfogadnak?

WMN Life – 2025. augusztus 22. – TA

Mivel az irodalom, a színház, a film mélyen megérinti, felkavarja az embert, a művészeti egyetem óráin és szüneteiben sok, nem ritkán személyes, nehéz téma is szóba kerül. Különösen, ha a tanár is fel van vértezve ezekre, és kész ő maga is tanulni a diákjaitól. Az oktató szavakkal segít, de nem is mindig azokkal a legtöbbet. Tompa Andrea írása.

Kleopátra és Frankenstein, egy párizsi történet és a sémáink fogsága – A WMN augusztusi olvasónaplója

Kult – 2025. augusztus 22. – WMN

Ebben a hónapban mutatunk történetet egy 18. századi bábáról, egy Izlandon nyíló, új dimenzióról, és megkérdeztük olvasóinkat is, ők mit ajánlanak jó szívvel.

A vízbe fúlt lány, akinek ezrek köszönhetik az életüket

Kult – 2025. augusztus 22. – MLM

A tizenkilencedik század végén egy halott lány gyönyörű arcáról egy patológus viaszmásolatot készített. Ez az arcmás aztán számtalan művészt ihletett meg a huszadik században. Emellett ez a néhai szépség lett Resusci Anne arca – ez az a baba, amelyen az életmentést gyakorolják.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Facebook E-mail Viber Twitter LinkedIn Pinterest

Legkedveltebb

„A gyermektelen nő értéktelen, baj van vele, kimarad a női lét nagy beavatásából” – ítéletek, amelyeket rendre megkapunk

WMN Life – 2025. augusztus 11. – BAE

Kapcsolja fel végre valaki a villanyt, hogy lássuk, mi történik! – Egy egészségügyi dolgozó üzenete Takács Péternek

WMN Egszsg – 2025. augusztus 15. – WMN

Renner Erika: A rendszer nem véd meg. És ez legyen az ő szégyenük.

WMN Ügy – 2025. augusztus 15. – MZS

Én és a csendem – 20 napig gyalogolt egyedül a Himalájában a 24 éves Kovács Csenge

WMN Life – 2025. augusztus 17. – MD

Modern problémákra várunk megoldást a hagyományos nemi szerepektől – nem törődve azzal, hogy léteztek-e egyáltalán

WMN Ügy – 2025. augusztus 13. – MZS

Kövess minket!

WMN wmnmagazin wmn.hu WMNMagazin WMN.hu WMN hírlevél WMN SHOP

Podcast

Szülői sebek és telefonos csalók – Ezeket a WMN-podcastokat szerettétek a legjobban 2024-ben

Podcast – 2025. január 4. – DD

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok
  • LinkedIn
  • WMN Shop
  • Impresszum
  • Kapcsolat
  • Tartalom felhasználása
  • ÁSZF
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Adatvédelem
  • Felhasználási feltételek
  • Médiaajánlat

© 2025 wmn.hu – WMN Média Kft.