• Élet
    • WMN Life
    • WMN Egszsg
    • WMN Szpsg
    • WMN Otthn
    • WMN Suli
    • WMN Szex
  • Kult
  • Zizi
    • WMN Zizi
    • WMN Play
  • Júzer
    • WMN Júzer
    • Re:Start
  • Ügy
    • WMN Ügy
    • WMN PWR
  • VIM
  • Videó
  • WMN KNYHA
  • WMN Event
    • Hello, WMN!
    • SzuperWMN
  • Podcast
Videó
WMN Hírlevél
video
  • Élet
  • Kult
  • Zizi
  • Júzer
  • Ügy
  • VIM
  • Videó
  • WMN KNYHA
  • WMN Event
  • Podcast
  • WMN Life
  • WMN Egszsg
  • WMN Szpsg
  • WMN Otthn
  • WMN Suli
  • WMN Szex
  • WMN Zizi
  • WMN Play
  • WMN Júzer
  • Re:Start
  • WMN Ügy
  • WMN PWR
  • Hello, WMN!
  • SzuperWMN

„Önmagam elvonója lettem” – Te+én: Tillával és Gyárfás Dorkával

2020. november 24. | GyD

Hogy jön ide az alkohol, amiről Tilla egy ideje leszokott? És miben segített neki korábban? Ma este ez is kiderül róla, meg egy csomó olyan személyes, intim dolog, amit eddig nem árult el magáról. Például, hogy miért nem akart fiatalon családot, hogy mivel szeret bíbelődni, milyen viszonyban van az életkorával (49 éves), és mit gondol a politikáról. (Ilyen indulatot sem gyakran látni tőle.) De – amit kétségtelenül nem mutatott meg eddig, azok a könnyei, amik itt majdnem kibuggyantak. Akarod tudni, mitől? Te+én Gyárfás Dorkával – és ma este Tillával.

Ne maradj le a jó életről!
Iratkozz fel a WMN hírlevelére!
WMN.hu nyitóoldalUgrás a WMN.hu nyitóoldalára
LIKE 0 Like
DISLIKE 0 Dislike
97 Megosztás
Ajánlom másnak is:
Szólj hozzá a Facebook-on!Szólj hozzá a Facebook-on!

Neked ajánljuk

„Egy mentős srác élete sokkal nagyobb teljesítmény, mint amit én csinálok” – Te+én Kajdi Csabával és Gyárfás Dorkával

Videó – 2020. november 10. – GyD

Cylának is van egy komoly arca – akarod látni?

0 like / 0 dislike 334 megosztás

„Rólam csak vígjátékot lehet csinálni” – Te+én: Herendi Gáborral és Gyárfás Dorkával

Videó – 2020. november 17. – GyD

Ha a nézőszámot tekintjük a siker fokmérőjének, jó ideje nincs sikeresebb filmrendezőnk, mint Herendi Gábor, aki a Valami Amerika-sorozattal és a Kincsemmel is rekordokat döntött. Hogy ez mit jelent neki, mit nevez az élete szerelmének, és mit tekint kudarcnak, az sok minden más mellett a ma esti Te+én-epizódból kiderül.

0 like / 0 dislike 18 megosztás

„Szeretem a testem, mert szeretem a lelkem” – Te+én: Cinthya Dictatorral és Gyárfás Dorkával

Videó – 2020. december 1. – GyD

Vannak olyan megosztó személyiségek, akik őszintén szeretik az emberi lélek tisztaságát, és a rosszindulat taszítja őket a legjobban – mégis valamiért félreértik őket. Részben emiatt volt Gyárfás Dorka kíváncsi arra, hogy ki is rejlik valójában a sokszor extrémnek tűnő külső mögött.

0 like / 0 dislike 16 megosztás

„A legjobban Magyarország jövőjéért aggódom” – Te+én: Molnár Áron NoÁrral és Gyárfás Dorkával

Videó – 2020. december 8. – GyD

„Nem szeretnék egy olyan társadalomban élni, ahol a csend és vakhűség dönt a szereposztás felett” – mondja Molnár Áron, alias noÁr a ma esti Te+én műsorban, ahol átvitt értelemben is leveszi minden álarcát.

0 like / 0 dislike 83 megosztás

„Mindent elvállalok, amiről úgy érzem, hogy túl nagy falat” – Te+én: Mautner Zsófival és Gyárfás Dorkával

Videó – 2020. december 22. – GyD

Vagány nő nagy szívvel, feltűnő ékszerekkel, bársonyos hanggal és hatalmas életszeretettel… Mi másra lenne szükségünk az ünnepi hangulatban, mint egy igazi jóboszorkányra? Te+én ma este Mautner Zsófival és Gyárfás Dorkával.

0 like / 0 dislike 25 megosztás

„A női princípium nem csak a nőké, bennem is ott van” – Te+én: Prieger Zsolttal és Gyárfás Dorkával

Videó – 2020. december 29. – GyD

A Te+én című sorozatunk idei évadának utolsó vendége Prieger Zsolt, az Anima Sound System alapítója, aki megannyi, igazán személyes dologról, világlátásról, hitről és lélekről vall Gyárfás Dorkának.

0 like / 0 dislike 41 megosztás
videó Till Attila Tilla Gyárfás Dorka Te+én Proust teszt

Legfrissebb

Üss a szádra! Egy nő nem beszélhet ilyen csúnyán!

WMN Life – 2021. január 20. – CSA

Kutatások bizonyítják, hogy a káromkodás jó hatással van az emberre. Hát akkor miért ennyire hajmeresztő a XXI. században, ha egy nőt elragadnak az indulatai, vagy épp csak nevén meri nevezni a dolgokat? Tényleg csipkekesztyűvel kell a szavakhoz nyúlnunk?

0 like / 0 dislike 0 megosztás

Falusi Mariann: „Képes vagyok arra, hogy két perc alatt kiheréljem a partneremet” – Elviszlek magammal

Videó – 2021. január 20. – DTK

Kevés nála önazonosabb ember van a magyar művészvilágban. Nem szűr, nem szépít, nem fojt el. Persze ez nem a könnyebbik élet – és ezt ő is pontosan tudja. El is mondja. Ezt is. Az Elviszlek magammal e heti vendége: Falusi Mariann. Nézzétek:

0 like / 0 dislike 19 megosztás

Amikor a halálközeli élmény euforikus élvezetet okoz – Örömteli rettegés a hullámvasúton

WMN Zizi – 2021. január 20. – FB

Ebből a cikkből garantáltan kiderül, bírod-e a hullámvasutazást, vagy inkább a biztonságos talajon tartózkodsz a legszívesebben!

0 like / 0 dislike 1 megosztás
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Facebook E-mail Viber Twitter LinkedIn Pinterest

Legkedveltebb

„Arról nem is álmodtunk, hogy anya emberek millióin fog segíteni!” – Születésnapi portré Karikó Katalinról

WMN Life – 2021. január 17. – WMN

„A szex pont egy Bogyó és Babóca hosszúságú” – 43 szülői vallomás – tőletek, másképp

WMN Life – 2021. január 18. – FB

„Más elengedett kézzel biciklizik – én betét nélkül menstruálok!”

WMN Egszsg – 2021. január 15. – WMN

A szülő nők magukra maradtak a hálapénz eltörlése miatt?

WMN Life – 2021. január 20. – WMN

„Nem tartok ott, hogy környezettudatos legyek” – A világ az alacsonyabb jövedelműek szemszögéből

WMN Life – 2021. január 18. – KL

WMN közösség

WMN

Instagram

Amiért hálásak vagyunk 306: A ma esti @elviszlekmagammal vendége Falusi Mariann, aki sokkal több, mint a Pa-dö-dő.❤️#wmnmagazin #elviszlekmagammal @dtothkriszta #amiérthálásakvagyunk #306 #amiérthálásakvagyunk #305

A kutyákért, akik azt hiszik, az egészet meg kell enniük. - @fialaborcsa #amiérthálásakvagyunk #304

A Mátráért, ahol akkor is találunk havat, ha Budapesten már csak nagyítóval 🌨️❄️. - @girlzonboard Olvassátok el Karikó Katalinról szóló portrénkat a wmn.hu-n! Boldog születésnapot kívánunk neki! #amiérthálásakvagyunk #303 Elindult a WMN SZEX rovata @girlzonboard cikkét olvashatjátok már az oldalon (link a bióban☝️) 
Szex, szerelem, gyengédség, dirty talk, minden, amit akartok. Insta sztoriban, kommentben megoszthatjátok velünk mi mindenről olvasnátok még szívesen új rovatunkban📥
#wmnmagazin #wmnszexrovat #amiérthálásakvagyunk #302

Az apró kis gyíkért, aki úgy döntött, nálunk vészeli át a fagyos hónapokat. Azt hiszem, lassan elnevezzük. - @dtothkriszta #amiérthálásakvagyunk #301
Végre kaptunk egy kis havat - @annamasni Tíz évesen még gátlásos kisfiúként kijelentette szüleinek: „jogász leszek, és olimpiai bajnok”. Aztán… jogász lett, és olimpiai bajnok, háromszor is. Balkezesként egy poszton játszott Benedek Tiborral, különleges kapcsolat fűzte őket egymáshoz, és az elvesztéséről alig tud beszélni. Tibi mindannyiuk példaképe, vezére és csapattársa volt egyszerre. Gergővel veszteségekről, gyerekkorról az aranycsapat titkáról és a vizilabdázás utáni életről beszélgetett DTK, a ma esti @elviszlekmagammal -ban. Link insta sztoriban☝️#wmnmagazin #elviszlekmagammal #amiérthálásakvagyunk #300 #abajnokainkért Ma Szentesiért vagyunk hálásak✨Boldog szülinapot @szentesieva! 💖

#amiérthálásakvagyunk #299 #wmnmagazin #józsefattila #amiérthálásakvagyunk #298 #amiérthálásakvagyunk #297

A könyvekért, amik miatt megéri egy órával hamarabb felkelni, hogy velük indíthassuk a napot. - @radojka.filakovity #amiérthálásakvagyunk #296
Tóth Krisztina új sorozatért a wmn.hu-n.
(Az első részt már olvashatjátok is!) #amiérthálásakvagyunk #295 #kisottó #amiérthálásakvagyunk #294
Anyukámért és a porcukros hókifliért - @madamefregoli #amiérthálásakvagyunk #293 Az egyensúlyért - @csepelyi_adrienn #amiérthálásakvagyunk #292

Ezért a kis kotyogósért, ami nem csak nagyon praktikus (külön lefőzi a két presszót), de ilyen eszméletlenül dekoratív is (hát nézzetek rá!!!).☕💖 - @delicsenge #babiczkytibor #amiérthálásakvagyunk #291 #amiérthálásakvagyunk #290
A zöldséges ételekért Amiért hálásak vagyunk 289: hogy az idei év első Elviszleke Hernádi Judittal indult 🚗 Friss ropogós epizód linkje insta sztoriban☝️#wmnmagazin @elviszlekmagammal #amiérthálásakvagyunk #289 #amiérthálásakvagyunk  #288 Ezért a tíz perc alatt elkészíthető gyors kajaért, amivel nem bírok betelni. Fűszeres, gránátalmaszirupban sült csirkemájért tahinivel❤️ @lillaszocs #amiérthálásakvagyunk #287 #mindenvoltmár #amiérthálásakvagyunk #286
A lépcsőházak kis magyar nyelvtanáért. #amiérthálásakvagyunk #285
Magamnak, amiért az újévi fogadalmamat már december 28-án elkezdtem beváltani - @fialaborcsa #amiérthálásakvagyunk #284 
Hogy néha a felhők között is kék az ég - @csepelyi_adrienn Idei utolsó poszt. Szeressétek egymást!
#amiérthálásakvagyunk #283
Követés

Podcast

„Fejre állhatunk itt a zongoránkkal, a világ zeneiparában egy mérce van: a pénz” – Presser Gábor a Popfilterben

Podcast – 2020. december 14. – CSA

„Azzal kapcsolódunk össze, akinek a korai sérülései rímelnek a mieinkre” – A tíz legerősebb gondolat a Beszélnünk kell! podcast első évadából

Podcast – 2020. december 7. – FR

„A hazugság nem tud magán nevetni” – Szabó T. Anna a Popfilterben

Podcast – 2020. december 7. – CSA

A párok esetében a szex sokszor feladattá válik – Beszélnünk kell! – A szexről (ÉVADZÁRÓ)

Podcast – 2020. december 3. – O-TN, DTK

„Nem baj, ha varázstalanítod a popzenét, kevesebben fognak elájulni tőle” – Lovasi András a Popfilterben

Podcast – 2020. november 30. – CSA

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Impresszum
  • Kapcsolat
  • Tartalom felhasználása
  • ÁSZF
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Felhasználási feltételek
  • Médiaajánlat

© 2021 wmn.hu – WMN Média Kft.