Nem mondod?! – Szentesi Éva és Borbély Alexandra vlogja (PREMIER!)
Szentesi Éva és Borbély Alexandra mostantól hat héten át minden pénteken nálunk mondja meg. Itt a Nem mondod?! – Szentesi Szandra megújult vlogja a WMN-en. Nézzétek:
Szentesi Éva és Borbély Alexandra mostantól hat héten át minden pénteken nálunk mondja meg. Itt a Nem mondod?! – Szentesi Szandra megújult vlogja a WMN-en. Nézzétek:
Borbély Alexandra épphogy odaállt a pult mögé Az élet sava Borcsa grill különkiadásában, és máris bevallotta, hogy gyerekkorában nem szeretett enni. Hogy mi volt Borcsa reakciója, azt nézzétek meg mindenképpen! Ha Szandra nem azzal folytatta volna, hogy ez megváltozott, valószínűleg leállt volna a forgatás.
Borbély Alexandra késve rohant a Csak neked mondom felvételére… de egy „Body & Soul” feliratos szoknyával kárpótolta a szinte születésnapos Tenki Rékát. Aki megjegyezte, hogy ez most nem megy rá, mert terhes. És ez csak az első két perc. Nézzétek meg az egészet!
„Igazából csak cinkos élményeink vannak.” A Katona két színművésze bemelegít a jövő heti Hello, WMN!-estünkre.
Az út ma hajnalig – avagy: mitől lesz egy film Oscar-díjas?
A legjobb európai színésznő díja után, – Oscar-díj jelölések előtt – kettős identitásról, türelmetlenségről, nemzetközi karrierről, az emberekről, akik mellette voltak és vannak, na meg arról a bizonyos zokogós díjátvételről. Az Elviszlek magammal e heti vendége: Borbély Alexandra színésznő.
12 ruha, amit muszáj még egyszer látnod. Mondom, muszáj.