Óriási hiba volt a NER-től beleállni az LMBTQ-közösségbe – Zabolai Margó a Pride-ról
„Óriási hiba volt azt gondolni, hogy megfélemlítéssel majd példát lehet statuálni egy olyan közösségen keresztül, amely emberemlékezet óta félelemben él – és mégsem roppant meg alatta. Azokban a hónapokban, amikor a zsarnokság szele mindannyiunkat megérintett, az egész társadalom az LMBTQ-emberekhez fordult, és azt kérdezte: most mi lesz?” Ők pedig csattanós választ adtak. Mert Zabolai Margó szerint a tavalyi Pride a rendszerváltásról szólt, az idein viszont újra táncolni fogunk.
Glow
Glow