A férfiakra nehezedő nyomás, amiről nem beszélünk eleget
Hogy éli meg egy férfi, ha beszélnie kell az érzéseiről? Hát... még mindig elég vegyes a kép. Ezen pedig már nagyon ideje lenne változtatni, viszont mindenkire szükség van hozzá.
Hogy éli meg egy férfi, ha beszélnie kell az érzéseiről? Hát... még mindig elég vegyes a kép. Ezen pedig már nagyon ideje lenne változtatni, viszont mindenkire szükség van hozzá.
És te mit bánsz a legjobban az életedben?
Miért NEM kell állandóan pozitívnak lenni? Miért hagyjunk több teret a rossznak? Miért is segítenek nekünk a negatív élményeink is? Ezért:
A naplóírás – öngyógyítás. Ti is éltek vele?