Volt már olyan pillanatod, amikor azt érezted: „ezt meg kéne írni”? Küldd el nekünk a te sztoridat itt!!

WMN szerkesztőség cikkei

Összesen: 3237 db cikk

Ég a ház (fikció és valóság)

WMN Ügy – 2015. szeptember 11. – WMN

Képzeld el, hogy ég a ház. Képzeld el, hogy gyerekek is vannak benne. Képzeld el, hogy emberek egy csoportja áll az utcán, és tanakodik: vajon miért gyulladt ki az épület, vajon hogy jutottunk el idáig, vajon mi lesz, ha kihozzuk őket, vajon nem terjed-e majd át a tűz máshová is? És amíg ők beszélgetnek, a ház egyre csak ég... Elképzelted?

Egy férfi vendégposztja – A bukott apa

WMN Life – 2015. szeptember 10. – WMN

Szomorú vallomás egy apától,aki úgy érzi, megbukott. Szomorú, és szokatlanul őszinte. Agyonhasznált szó ugyan, de most tényleg nem tudunk ide jobbat: szívszorító olvasmány.

Becsüld meg a vacsorádat! – Rendhagyó képgaléria a gyermekéhezés ellen

WMN Ügy – 2015. szeptember 10. – WMN

Mi a közös Mácsai Pál, Tóth Vera, Mautner Zsófi és Szinetár Dóra tányérjában? Az, hogy jut rá vacsora. 14 ismert ember fotózta le kérésünkre a vacsoratányérját, és szembesült azzal, hogy milyen szerencsés, mert van vacsorája, és még azt is megválaszthatja, hogy mit egyen. Szeretnénk, ha minden tányérra kerülne étel esténként. Mi is támogatjuk a Nemzeti Minimum kampányt a gyermekéhezés ellen, támogasd te is!

Kihagyhatatlan könyveink – A WMN szerkesztősége ajánlja, 2. rész

Kult – 2015. szeptember 8. – WMN

Élünk és olvasunk. Főleg, de nem csak ma, az Olvasás Világnapján! És amit olvasunk, hatással van az életünkre. Ezek a wmn.hu állandó szerzőinek kedvenc könyvei. Nézd meg a listát, és válassz közülük! Lehet, hogy épp az a könyv változtatja majd meg az életedet!

Lackfi János: Papírt elő! – Nem kötelező irodalom, 8. rész

Kult – 2015. szeptember 8. – WMN

Ahol a rock&roll és Petőfi Sándor jól megfér egymás mellett, az rossz hely nem lehet. Műelemzés műértőknek...