Ahol a szégyenből erő, a sebekből gyógyító történetek lesznek – ilyen volt a WMN és a Loupe első Közösségi Gyógyulásszínháza
Közösségi gyógyulás, színház és szembenézés: ilyen volt a WMN és a Loupe közös estje a traumák feldolgozásáról.
Közösségi gyógyulás, színház és szembenézés: ilyen volt a WMN és a Loupe közös estje a traumák feldolgozásáról.
Eszenyi Enikő bocsánatkérése szükségszerű, de az időzítés komoly aggályokat vethet fel többekben.
Ilyen még nem volt! Közösségi Gyógyulásszínház a WMN és D. Tóth Kriszta ötlete alapján a Loupe társulat művészeivel. Talkshow, színház, közösség, gyógyulás. Premier június 8-án a Marczibányi téren.
Vajon milyen véletlenek, együttállások, külön-külön, de mégis egymásnak ismerős módon megélt frusztrációk és fájdalmak kellettek ahhoz, hogy négy fiatal alkotó egyszercsak közösen akarjon létrehozni valamit hasonlót? Elviszlek magammal: Lovas Rozi, Lengyel Tamás és Molnár Áron színészek, valamint Horváth János Antal rendező, azaz a Loupe alapítói.
„Nekem Gyuri a szabadság földje. Fölveszem a bajuszt, és onnantól kezdve azt csinálok, amit akarok, senki sem haragszik meg” – így szabadítja föl egy vezető színész gátlásait a gátlástalan sorozatkarakter. Hogy Gyuri milyen „jót tett” neki, az kiderül az e heti Elviszlek epizódból, ahol az önfegyelméről híres Lengyel Tamás meglehetősen szókimondó oldalát mutatja. Mondjuk, volt is miről beszélgetni vele a színházi szakma kapcsán…
Itt a Csak neked mondom következő epizódja! Lengyel Tamás és Nagy Ervin mondják. Érdemes megnézni és meghallgatni, hogy mit.