Fiala Borcsa

Fiala Borcsa újságíró, a WMN főszerkesztője, 11 regény és novelláskötet szerzője, két felnőtt anyukája, Az élet sava Borcsa beszélgetős gasztroműsor 11 évadának házigazdája, aki legfőképpen történetmesélőként definiálja magát. Érdeklődési körének rádiusza igen nagy, lelkesen ír a legkülönfélébb témákról, legyen az Mata Hari élete, a legújabb blockbuster horror, nőgyógyászat a hajléktalanszálláson, vagy a gonosz mostohák mítosza. Az íráson kívül talán csak enni, etetni és főzni szeret jobban.

Fiala Borcsa cikkei

Összesen: 1503 db cikk

Lekváros csipsz és majonézes pizza – Bizarr vigaszételeink, amikor végleg összecsapnak a fejünk felett a hullámok

WMN KNYHA – 2020. november 9. – FB

Íme, a mi titkos kis bűneink, amikkel kárpótoljuk magunkat, ha beüt a kétoldali krach!

Megidézett gyilkos, az emeleten bujkáló férfi és egy vérmadárraj – 3 horrorfilm, aminek az élet írta a forgatókönyvét

WMN Zizi – 2020. november 7. – FB

A sötét, nyálkás, őszi-téli esték kedveznek a rémtörténetek mesélésének. Íme, három sztori, egyik sem annyira mese, mint szeretnénk…

Az ideális önéletrajz a jelölt legjobb arcának tükörképe – Avagy így tüntetheted fel magad lódítás nélkül a legszebb színben

WMN Life – 2020. november 5. – FB

Ide nekem az álommelót! De hogyan írjunk meggyőző (ám nem hamis) önéletrajzot?

„Az otthonunk az elsődleges territóriumunk” – Hogyan válassz hosszú távra szerethető fészket magadnak?

WMN Otthn – 2020. november 2. – FB

Az embernek rengeteg szempontot kell mérlegelnie, ha egy olyan hatalmas, anyagilag is megterhelő, igazán hosszú távra szóló projektbe vágja a fejszéjét, mint a lakásvásárlás. Mi az, ami az iskola, a munkahely, az anyagiak, a kialakult vírushelyzet hozta nehézségek és követelmények, vagy épp a személyisége, és a család szerkezete tekintetében a legmegfelelőbb?

„Azok a sebek tiszteletet érdemelnek, hiszen a test hiányát jelentik” – Hogyan tudjuk otthon segíteni a diabéteszes családtagokat?

WMN Egszsg – 2020. november 2. – FB

A diabétesz hónapja kapcsán fontos, hogy beszéljünk a betegséggel járó sebekről és kezelésükről is. Mit tehet a család az idős, beteg rokonért? Mik az otthoni ellátás alapszabályai? Hogyan lehet elkerülni, hogy esetleg kórházi felülfertőzésnek tegyük ki az amúgy is érzékenyebb szervezetű beteget?