D. Tóth Kriszta

D. Tóth Kriszta újságíró, szerkesztő, riporter, a WMN alapítója. Az Elviszlek magammal videósorozat és a Beszélnünk kell! podcast műsorvezetője, ilyen minőségében vannak mindenféle díjai. De ennél fontosabbnak érzi, hogy csaknem húsz év „intézményes újságírás” után kis irodalmi kitérővel megalapította saját, független médiavállalkozását, ahol jelenleg is ügyvezetőként és tartalomigazgatóként dolgozik. Vágya, hogy két korábbi regényéhez a belátható jövőben egy harmadik is csatlakozhasson. Érdeklődési körei: élet, kult, ember.

D. Tóth Kriszta cikkei

Összesen: 663 db cikk

Kíváncsi vagy, hogy vásárolnak ajándékot a magyar internetezők? Mutatjuk! – Itt vannak a nagy ünnepi kutatás eredményei (szuper grafikákkal)

WMN Life – 2019. december 5. – DTK

Mennyit költesz? Mikor szerzed be? Kit ajándékozol meg? Hol vásárolsz? És vajon teszel is a fenntarthatóbb ünnepért vagy csak beszélsz róla? Sok minden kiderült egy nagyon izgalmas kutatásból, amelynek eredményeit DTK elemzi.

Náray Tamás: Sikeres vagyok, hát persze hogy bosszantom az embereket – Elviszlek magammal

Elviszlek magammal – 2019. december 4. – DTK

Az Elviszlek magammal történetének első visszatérője DTK egykori első interjúalanya: Náray Tamás. Mivel Tamás élete azóta nagyon sokat változott, a stábnak Barcelonába kellett utaznia, hogy forgathasson vele…

DTK: Hat hétig koreaiztam az arcomat, és ezt a hat dolgot tapasztaltam

WMN Szpsg – 2019. november 30. – DTK

Így alakult DTK távol-keleti arcápolási kihívása.

Istenes Bence: „A nagypapám halála megváltoztatta az életem” – Elviszlek magammal

Elviszlek magammal – 2019. november 27. – DTK

Sok mindenre számítottunk, mielőtt Istenes Bence beült DTK mellé az Elviszlek magammal autójába. Arra nem, ami végül történt: nemcsak viccek és energikus élménybeszámolók, hanem fájdalmas témák, megkapó őszinteséggel és… könnyekkel.

D. Tóth Kriszta: Bocsánat, ha… – Jegyzet egy újabb metoo-ügy szélére

WMN Ügy – 2019. november 21. – DTK

„A lehunyt szemek szövetségéről van szó. Az érdekekről, a titkokról, az elfordított fejekről, a magunk után behúzott ajtókról. A kipárnázott, felvizezett, megúszós bocsánatkérésekről. Amelyek olyan nagyon jól mutatják a rendszerszintű relativizálást. Ami elszívja a levegőt a valódi szembenézéstől.”